Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Anyu nem engedi a...

Segítség! Anyu nem engedi a tampont mit tegyek?

Figyelt kérdés
11 évesen jött meg és 70/a melltartót hordok 149 cm magas vagyok.
2009. aug. 10. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
ne ezeket az adatokat írd meg hanem azt hogy miért nem engedi anyukád! mert arról amit most írtál semmit nem tudunk meg! nem tudunk segíteni!
2009. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11 évesen még talán kicsi vagy a tamponhoz, használj még 2-3 évig betétet, kisebb korban még úgyse olyan erős.
2009. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A 'méreteid' itt egyáltalán nem lényegesek. A lényeges az az, hogy még csak 11 éves vagy. Még nem ajánlatos neked tampont 'viselni'. Egyszerűen fiatal vagy és kész. Később majd valószínű meggondolja magát, vagy eldöntheted magad... Szerintem!
2009. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ezek az adatok feleslegesek. Amúgy szerintem azért nem engedi, mert még túl fiatal vagy és szerintem igaza is van. Nem szabad túl korán elkezdeni használni.
2009. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Én 12 évesen kezdtem, mikor először megjött, mert egyszerűen nem bírtam elviselni a betétet, és anyu simán beleegyezett, ha megértő szerintem egy kis rábeszéléssel simán engedné.
2009. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
12:28-as: honnan szeded, hogy fiatal korban nem erös a vérzés? Nekem is 11 évesen jött meg, és igen erösen véreztem már kezdettöl fogva. Rövid idö múlva elkezdten tampont (mini) használni és semmi bajom töle, se akkor se most - sok évvel késöbb.
2009. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem se engedte. De aztán megbeszéltem vele és arra is azt mondta, azt csinálsz amit akarsz, de én biztos nem használnám. Szal megengedte. Hamarosan megjön akkor fogom először kipróbálni.
2009. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem se engedte anyukám, mániákusan csak betétet vesz a mai napig, pedig tudja, hogy én gusztustalannak tartom. Betétet csak éjszakánként használok, a tampont pedig meg veszem magamnak.
2009. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne használj tampont még kicsi vagy b@zdmeg!!!!Nem tom mért kell az ilyen kispics@knak tampont nyomogatni magukba!:S:S
2009. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
te honnan veszed hogy kis p. vagyok
2009. aug. 10. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!