Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ideig maradjon most...

Mennyi ideig maradjon most bent a ladeering?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ladeeringet használok már jópár hónapja, de most eltört a felhelyezés után 1.5 héttel (azaz pont félidőben). Kicseréltem egy újra, de ebben meg viszont még 3 heti hatóanyag lenne nem? Akkor most 1.5 hét múlva vegyem ki, ahogy a naptár szerint kéne vagy innentől lehet bent még 3 hétig?

#hüvelygyűrű #Ladeering #eltört hüvelygyűrű
2020. jan. 9. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Maximum 4 hétig lehet bent a gyűrű, én a helyedben bent tartanám addig, tehát még 2,5 hetet. 1,5+3 hetet szerintem ne legyen bent.

Hogy vetted észre amúgy, hogy eltört? Még soha nem jártam így.

2020. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, legalább még 2 hetet akartam amúgy, úgyhogy tényleg akkor a 4 hetet várom ki összesen, hogy a nap ne csússzon el. Mikor felültem az ágyban, meg utána ülés közben is úgy szúr, hogy fáj is. De nem minden helyzetben, csak bizonyos szögben (gondolom amikor nagyon elcsúszott a vége). Nem tört hegyesre, csak mintha egyenesen át lett volna vágva, de szúró érzés így is.
2020. jan. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!