Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes vagy miért van ez?

Lehetek terhes vagy miért van ez?

Figyelt kérdés
Egy napja késik. Egy hete már elkezdtem azokat a tüneteket érezni amiket minden menstruacio előtt érezni szoktam. Azonban tegnap nem jött meg. És ma konkrétan mindenen elsírtam magam. A barátommal mindig védekezunk gumival!
2020. jan. 11. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát még korai ezen agyalni.
2020. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? 15?
2020. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha rendesen védekeztek, a "csak egy kicsit rakta be gumi nélkül" rész nélkül, akkor sima mezei PMS tünetekre gyanakodnék.


Ha nagyon aggódsz drogériák vasárnap is nyitva vannak. Egy tesztcsík kb 500ft

2020. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
3: Nem mutatja ki, mert még nem lehet beágyazódás sem.
2020. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha késik a menzesze már valószínűleg látszana. (nem véletlen tesztel minden kismama a "nem várt" napján) Félidőben van kb az ovuláció, utána vagy 5 nap mire beágyazódik és azután kezd el hormont termelni a szervezet amit a teszt kimutat. Ez egy 10-14 nap, ha nem jön meg és félidő környékén van a nőnek ovuja akkor korrekt eredményt ad a teszt. Bár attól is függ mikor volt az utolsó együttlét. Még korábban is tesztelhetne, a menzeszt sem kell várni/nem várni
2020. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha mondjuk valakinek rövidebb a ciklusa és/vagy nem a hónap közepén van az ovuja, akkor minek dobáljon ki pénzt erre addig minden nap, mikor pl. szerdán vagy pénteken teljesen biztos eredményt kap? Sose értettem ezt a türelmetlenséget.
2020. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. 18 éves vagyok és igen rendesen védekezünk sosem közösülünk gumi használata nélkül és a barátom mindig ellenőrzi hogy minden rendben van e a gumival. Az utolsó együttlét pedig január 4.én volt
2020. jan. 12. 09:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek menzesz tünetek. Ha védekeztek a barátoddal, kevés az esély a terhességre. Én is ilyen vagyok, mindig a menzesz előtt. Lehet késik egy vagy két napot, ezt sokminden befolyásolja.
2020. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem is ez volt már egy hete, tegnap este egy órát bőgtem ma meg megjött (egy hetet biztos késett)
2020. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!