Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha egy 16 évesnek...

Normális ha egy 16 évesnek még nem jött meg soha?

Figyelt kérdés
Hugomról van szó
2020. jan. 13. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Nem normális már szerintem, bár nekem is a kortársaimhoz képest későn, 15 évesen jött meg.

Érdemes orvoshoz fordulni 1-2 év múlva, de ezt majd anyukád intézi, neked nem kell foglalkozni vele.

2020. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 év a "normálisság" határa. Menj orvoshoz! Egy alap vizsgálat és egy ultrahang nem árt.
2020. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet normális, nem vagyunk mind ugyan olyanok, azt tartjuk normálisnak hogy ekkora már legalább egyszer megjött de ez nem feltétlenül igaz mindenkire, lehet hogy van vmi baja ami miat nem jön meg de az is lehet hogy nincs és csak szimplán nem jött meg, szerintem még egy évet várhat (17 éves koráig) , ha addig sem jön meg neki akkor vigyétek orvoshoz
2020. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!