Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam, és közben meg is...

Felfáztam, és közben meg is jött. Mi a tehendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

valoszinuleg felfaztam szilveszterkor. Jelei, hatul ill kozeptaj faj. Folyton kell pisilnom, legalabbis az erzet mindig meg van, kellemetlen pisilni, fajni annyira nem faj, kibirhato.

Ez volt tegnap. Ma pedig meg is jott, reggel meg tudtam egy gyors meleg furdot venni, egesznap tolom magamba a sok vizet, pisilem ki, eszek sok gyumolcsot, az iment ittam meg gyogynovenyes nem azt a vacak teat. Edesapam adott antibiotikumot, ugye csak a gorcsolesre. Igazabol orvoshoz hetfon elmegyek majd termeszetesen, csak a menstruacio-felfazassal kapcs nem talaltam semmit, ezert inkabb en kerdezek. Valaszokat elore is koszi szepen:)


2020. jan. 3. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. A menstruációval ugyanúgy foglalkozz, mint bármikor máskor. Emellé szedj tőzegáfonya kapszulát, és igyál medveszőlő teát.
2020. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A menstruációs fájdalomra pedig ne antibiotikumot szedj, hanem lehetőleg görcsoldót. (No-Spa, Cataflam, Algoflex-M)
2020. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
*teendő, nem tehendő
2020. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!