Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász után vérzés?

Nőgyógyász után vérzés?

Figyelt kérdés
2 napja voltam nőgyógyásznál teljeskörű vizsgálaton (hüvelyi UH, rákszűrés), volt egy enyhe vérzés utána, lehet azért mert ez még az első alkalom volt hogy így vettek mintát tőlem. De nem is mondott semmit a vérzésre, úgy voltam vele hogy biztos normális jelenség, mire hazaértem el is múlt, és visszatért a normális folyásom (épp most ovulálok, a tojásfehérje szerűre gondolok. Viszont most arra keltem hogy enyhe pecsételő vérzés jelentkezett az éjjel sárgásabb folyással, tényleg csak 1-2 cseppről van szó, alig feltűnő. Ez normálisnak számít? A mintavétel szerintem kíméletes volt, és azt mondta mindent rendben talál, úgyhogy gondolom nagy bajom nem lehet, de kíváncsi vagyok hogy másnak is volt-e hasonló tapasztalata.

2020. jan. 17. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2020. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az en nőgyógyászom a rákszüres után megszokta kerdezni hogy van e nálam tisztasági betét, mert eloforfulhat pecsetelő vérzés.
2020. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!