Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mestruációs görcs ellen?

Mestruációs görcs ellen?

Figyelt kérdés
Az a problémám lenne, hogy a menstruációm első napján mindig heves görcseim vannak.Sajnos emelé nálam társul hányás is.Minden hónapban ez van.Ma jött meg újra, és reggel úgy keltem, hogy rohanhattam a mosdóba, mert a görcs meghánytatott. Utána nagynehezen kicsit jobb lett viszont 1 órán át kellet a melegvizes kádban feküdnöm, hogy legalább mozogni tudjak. Vettem be gyógyszert, de nem azonnal hat.Most próbálok langyos ruhát tenni a hasamra.Voltam többször már nőgyógyádznál emiatt, de semmit sr talált.Mit tudnátok javasolni ? 18\L

2019. júl. 5. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy új orvost, mert valami biztos, hogy nincs rendben, ha ennyire rosszul vagy az első napokon.
2019. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nálam is ez van, ém még ájulok is. Nekem csak a xilox vált be
2019. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És te se tudod, hogy mitől van? Én jövőheten újra elmegyek vele orvoshoz. Hátha tud valami tanácsot adni, mert ezt én már nem igazán bírom elviselni.
2019. júl. 5. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Régen nekem is elképesztő görcseim voltak, és nekem is csak a Xilox használt.
2019. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Először is: Másik orvos! Orvosi vizsgálat UTÁN- de a dokit semmiképpen ne hagyd ki, cickafark tea. Nagyon sok vérzéssel kapcsolatos problémát enyhít, nálam az erős vérzésen, extrém ingerlékenységen, görcsökön segített. Van benne egy fitoösztrogén nevű anyag , az segít. [link]
2019. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is ilyen volt, 5 centis cisztát talált a doki mindkét petefészkemen. Nem azt mondom, hogy neked is ez van, de az ilyen durva görcs és rosszullét nem jelent jót. Tudok ajánlani Pesten egy jó dokit, ha esetleg érdekel és el tudnál menni hozzá.
2019. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!