Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Látható gerincferdulest,...

Látható gerincferdulest, hogyan lehet lelkileg feldolgozni?

Figyelt kérdés

Már csontosodott minden.Tornazgatok, de az se tűnteti el a csúnya ferdeséget.Kene úszni, de szegyenlem a hatam.Igazaból,tudom, hogy el kene fogadni onmagam, de nőként nehéz megélni, hogy pupos a hatam.Minden kb.oke rajtam,de......

és ez csak rosszabb lesz.

Vagy egyeduli nő en vagyok, akit ez zavar, bant?

Schroth tornara is jartam. amit lehetett, megtettem

Aki beszolni akar, kritizalni, kérem, ne irjon!


2020. jan. 17. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod már nem tudsz rajta segíteni, marad az elfogadás. A lányomnak is igen nagy gerincferdülése van, boldog feleség, családanya 3 gyerekkel. Annyit tehetsz, hogy életed végéig tornázol, erősítsd a mélyizmaidat, mert gyorsabban fogsz kopni és azzal viszont nem tehetsz semmit. Jóga nagyon jó.
2020. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtal.Igazad van. Igyekszem.tornazni. Jo egeszseget.a lanyodnak!
2020. jan. 18. 21:53
 3/4 anonim válasza:
Nekem is nagyon látszik, csak nekem oldalra van elferdülve és nem púpos vagyok, hanem elölről nézve a törzsem egyik fele egyenes a másik meg olyan homokóra alakú+ bordapúp is van. Én is nehezen fogadtam el régebben meg főleg bikiniben, de gondolj arra hogy valaki ha nagyon megnéz , biztosan eszre sem veszi.
2020. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert jó,hogy van válasz, mert nehéz erről beszélni.Nem új a dolog,sot! Regen kiderult,ahhoz viszont kesón, hogy lehetett volna valtoztatni.Allo helyzetben csak direkt figyelésnél latszik, hogy asszimetrikus vagyok. Lehajlasnal van bordapúp. Raadasul kozeptajon. Gyerekek kozt dolgozom. Sporttagozatos kollegak kozt. Nagy kereszt ez nekem. Csinos helyes de pup van a hatan ha lehajol...Egyik oldal be van lapulva a masikhoz kepest. Tudom, el kell fogadni. Mast ugysem lehet. Van aki sánta, v fel laba hianyzik...akkor is nehez. Befizettem Schroth gytornara. Sokan mondjak, hogy fáj a hatuk. Magamban azt mondom, ha fáj is, de legalabb nem latszik. Ritka betegseg ez, genetika. Anyutol orokseg. Oltozkodessel lehet leplezni, de bikini, strand stb...mindig torulkozot teritek a vallamra.
2020. jan. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!