Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetek lelkileg kikészü...

Mitől lehetek lelkileg kikészülve? Okozhatja ezt a fogamzásgátló mellékhatása?

Figyelt kérdés

Már kb 6 hónapja szedem ès 3 hete lelkileg teljesen padlón vagyok.

A férjemmel a kapcsolatunk rendben van, szeretjük egymást, azzal nincs probléma. Már másfél éve babát szeretnék és megint előjött bennem, sírtam is miatta, hogy màr szeretnék. A munkahelyem unalmas, 12 órában dolgozom, bele vagyok fáradva és a pénz sem sok. Úgy érzem egy állóvízben vagyok. Kedvetlen vagyok, már kicsit depressziós is, semminek sem tudok örülni, volt, hogy napi 3-4x sírtam, de igazán nem tudtam miért csak úgy jött. Mit tanácsoltok, ezen hogyan javíthatnék? Gondoltam arra, hogy abbahagyom a gyógyszert.


2016. aug. 19. 14:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Járok futni is, de az is csak ideig-óráig segít, utána megint padlón vagyok.
2016. aug. 19. 14:03
 2/7 anonim válasza:
100%
Nagyon kétlem, hogy a gyógyszer miatt van, mert nem most kezdted szedni. Nem lehet, hogy valamilyen komolyabb ok áll mögötte esetleg? Lehet csak egy őszinte beszélgetés kéne valakivel és kiderülne, hogy mi a baj. Jobbulást!
2016. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű inkább az állóvíz és az egyebek miatt van, a gyógyszer csak az elején okoz ilyet, ha már szeded jóideje nem így jelentkezik hogy nem jó.
2016. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem mihamarabb megvilágosodom és megtalálom a megoldást, illetve az okát ennek.
2016. aug. 19. 14:41
 5/7 LuLu17 válasza:
Szia!:) Most hogy vagy?
2017. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, most már sokkal jobban. :-) Szerintem tuti, hogy nem a gyógyszer okozta.
2017. júl. 18. 13:13
 7/7 anonim válasza:
Nekem is vannak hasonló problémáim szoval nem vagy egyedul!
2018. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!