Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyáron nem tudtam kihúzni a...

Nyáron nem tudtam kihúzni a tamponom. "Kihúztam" valamit magamból, azóta kilóg. Mi lehet az, és mivel tudnám megszűntetni?

Figyelt kérdés

Szóval egy mini tamponról van szó, ami másfél óráig volt bent,nagyon erős a menstruációm,de nem tudom, hogy emiatt történt - e, hogy mondjuk nagyon megszívta volna magát és megdagadt volna. 20 percig próbáltam kiszedni, nagyon fájt, mintha valami beleakadt volna. Ezután pár nappal feltűnt, hogy valami nem a helyén van,kilóg a hüvelyemből egy kis "húscafat". Ennek már több mint fél éve, de még mindig probléma, ott van. Nem fáj, de félek, hogy a leendő szexuális életemben zavarni fog.

Olvastam róla, hogy a szűzhártya darabja lehet. Szerintetek mi lehet ez? Nem szeretnék nőgyógyászhoz fordulni.


2020. jan. 21. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem igazán tudod mi az a nagyon erős menstruáció... mini tampon nem bír ki másfél órát erős menzesszel, nagyon max 15 percet... Tapasztalatból beszélek.

Még akkor, ott kellett volna orvoshoz menned, ha ennyire hülye vagy akkor nem kár érted...

2020. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Hát pedig ezt csak nőgyógyász tudja megmondani, vizsgálat után. Annyira mégsem félsz, ha nem akarsz orvoshoz menni...
2020. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez volt az első, hogy tampont használtam, és csak nagyon ritkán ilyen erős. Felhívtam előtte az anyukámat, de ezt már nem mertem elmondani Neki.
2020. jan. 21. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Fú bmeg ennyi agyhalottat. Nem szeretnél nőgyógyászhoz fordulni? Mondd, van neked eszed? Fél éve valami kilóg belőled és leszarod? Hát az a férfi is hülye aki veled így kikezdene bár ezt kétlem.
2020. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
54%
Először is ha nem fáj akkor nagy baj nincs. Másodszor, talán nem tudod, de van lehetőséged gyermek nőgyógyászhoz fordulni. Akadnak nálad sokkal kisebb lányok is, akiknél gondok adódnak anélkül hogy bármiféle szexualitásról szó lenne. Őket is gyermek nőgyógyászhoz viszik, nincs mitől tartanod.
2020. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez tuti, hogy kamu. Ennyire sötét nem lehet valaki. Ne etessük a trollt!
2020. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a kisajkad az?!😃
2020. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!