Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet a menstruációs...

Hogyan lehet a menstruációs vérzést megszüntetni?

Figyelt kérdés

Kérlek, segítsetek, nagyon fontos lenne!

Vasárnap-jövőhét hétfőn kellett volna megjönnie, ehelyett ma megjött.


2,5 hónapja készülök erre a péntek délutáni programra, már minden le van fixálva, én is előadó leszek, FEHÉR MINIRUHA van lefoglalva. Változtatni már rég nem lehet semmit sem.


Hogyan lehetne valami házi, akár gyógyszeres úton elmulasztani a menstruációt? Tabit nem szedek.


Légyszives, segítsetek, a pánikroham kerülget!


2019. szept. 17. 15:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Tegyel be tampont.
2019. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, Isten téged sem ajándékozott meg az olvasott szöveg helyes értelmezésének készségével. Nyugodtan ugorj neki még egyszer! (:
2019. szept. 17. 15:29
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hány éves vagy, de feltételezem, fiatal lehetsz. Egyrészt a menstruációt nem tudod elmulasztani, másrészt ne akard, és minek is tennéd? Annyi mindent feltaláltak már a nőknek. Menj el a boltba és válogass kedvedre a betétek közül. Ha beteszel egy jót, ki van zárva, hogy ne bírja ki egy csere idejéig. Fehér ruha ide, vagy oda.
2019. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
#2: mire utalsz azzal, hogy nem tudja értelmezni a szöveget? A miniruha nem jár együtt automatikusan azzal, hogy bugyi sem lesz alatta, hacsak nem dugni akarsz, vagy alapból olyan rendezvényre vagy hivatalos.
2019. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Ezt ala irom, sosem voltam jo szövegertelmezesböl, de mi a kifogasod a Tampon ellen, hidd el meg egyszer elolvastam a kerdesedet es nem latok semmilyen indokot, hogy ne hasznalhatnal ez esetben tampont...
2019. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

1. nem lehet elmulasztani

2. tegyél fel tampont

3. mi a baj a fehér miniruhával? soha nem öltöztem a menstruációmhoz, kb 15 éves korom óta képes vagyok arra, hogy ne áztassam el a ruhámat...

2019. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
De hát ma még csak kedd van. Péntek már a 4. nap lesz, akkor még olyan erős lesz, hogy emiatt pánikrohamot kell kapni? Tampon/betét, aztán jónapot. Megszüntetni nem lehet.
2019. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Tegyél fel egy nagyobb tampont, meg egy éjszakai betétet. Minden fehér fog maradni.
2019. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Édes-drága szivecském! Nem arra irányult kérdésem, hogy mit használjak, tampont vagy épp betétet a vérzés alatt, hanem hogy mivel tudnám elcsúsztatni, ideiglenesen megszüntetni. És nagyon nem melleslegesen, minden bizonnyal nem csak irodalom, de nyelvtan órán sem pedánskodhattál anno.
2019. szept. 17. 15:41
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Melyik választ nem fogtad fel abból, hogy ha dugni akarsz, akkor most nem fogsz tudni, legfeljebb kicsit mocskosan? Mi a célod azzal, hogy elállítsd, ha egyszer teljesen láthatatlanul meg is tudod akadályozni a folyást, most őszintén? Ha nem azért, mert dugni akarsz.
2019. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!