Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » DEBRECENBEN ajánlana valaki...

DEBRECENBEN ajánlana valaki MEGÉRTŐ nőgyógyászt fertőzés kezelésére?

Figyelt kérdés
Egy ideje fertőzéssel küzdök (hónapok óta), mivel annyira szégyellem, senkinek nem mertem elmondani és orvoshoz sem mertem menni, mert undorítónak tartom. Neten próbáltam rájönni a megoldásra egyedül, de mivel nem tudom gombás vagy bakteriális fertőzés-e, végül nem próbáltam ki semmit a grapefruit mag cseppjén kívül, csak majd amit az orvos ír. Nem gond, ha magánrendelő, sőt talán jobb is, meg talán ilyen esetben női nőgyógyász megértőbb (bár nem vagyok benne biztos). Olyan szakember kéne, aki kedvesen bánik az emberekkel, nem kezel félre és nem szid le amiért eddig nem mertem menni. Tudom, hogy nem 2 nap alatt múlik el egy ilyen fertőzés, de olvastam pár híres-neves debreceni nőgyógyászról, hogy félre kezelte az ilyen beteget, viszont "sajnos" a legtöbb vélemény a szülés témában íródott az orvosokról, szóval nem tudom ezzel a problémával kihez lenne érdemes fordulni.

#Debrecen-nőgyógyász-fertőzés
2018. jan. 7. 06:10
 1/1 A kérdező kommentje:
Canestent kihagytam.
2018. jan. 7. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!