Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma hallotam sütőporos tesztrő...

Ma hallotam sütőporos tesztrő ki mutasa lány vagy fiu halot már valai róla? Hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 24. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nincs ilyen teszt.
2020. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyámborogass! :-DDD


ennél már a gyűrűlógatás is "tudományosabb" lehet.. :-D

2020. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ilyen ostobaságot elhinni igencsak primitív dolog, másrészt amilyen a helyesírásod (és ez NEM a telefon miatt van), jobban tennéd, ha szaporodás helyett inkabb kicsit művelődnél!

Szegény gyereknek igencsak nehéz helyzete lesz, ha ilyen anyja van....

2020. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 qkker1 ***** válasza:
100%
Valahol egy helyesírási tankönyv már lelocsolta magát benzinnel, és éppen öngyújtót keres!
2020. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Eriggy el a naúgyúgyászhó oszt kérgyed tűle eztet a sütőpiros izét e

Osztán ha valai uttahangos izévee gyün neköd akkó is a süttőporosat kérgyed

2020. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
:-D :-D :-D
2020. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Ultrahang mutatja csak ki egy bizonyos idő után a baba nemét.
2020. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyar ezèrt nem tudok helyesen írni bocsànat rögtön le kell hordani az embert .a kèrdès meg csak azèrt irtam ki mert itt olvastam nem vàrok babàt vannak gyerekeim egyedül nevelem őket mert az èdesapjuk meghalt sajnàlom hogy ilyen emberek vannak higy egy kiss helyesíràsi hiba vègett ilyenek irnak hovà sülyedünk mèg
2020. jan. 25. 10:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az nem "teljesítmény", hoyg szültél három gyereket.

Nekem négy van, ennek ellenére tudok normálisan írni.

Másrészt ha egyedül "tanultál meg" írni magyarul, akkor tanulhattad volna mindjárt rendesen is. Nekem német az anyanyelvem, felnöttként tanultam meg magyarul (a neten keresztül), ennek ellenére nem feltünö, senki nem veszi észre, amíg nem mondom.

Harmadszor egy egész alapvetö biológiai és kémiai ismeret elvárható mindenkitöl, de akinek gyerekei vannak, azoktól fokozott mértékben, mert a gyerekek a szülötöl tanulják meg az igényességet, nyelvi meg általános müveltségi szempontból is.

Szóval elöször nézz magadba, kezdj el müvelödni, márcsak a gyerekeid érdekében is.

2020. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is észrevettük, hogy nem magyar vagy, hanem roma.
2020. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!