Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig normális, hogy rendszer...

Meddig normális, hogy rendszertelen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 2 éve menstruálok. Néha kimarad 1 hónap, vagy előbb jön még 1 héttel. De általában kimarad. Ez meddig normális, mikor forduljak orvoshoz?

A másik, hogy ma kicsit véreztem, de csak annyit, hogy a bugyimon látszott, hogy véres, de a nadrágomat belül sem véreztem össze. Raktam be betétet, de azóta nem véreztem(kb. 15.00 óta). Megnéztem az alkalmazásomban, és elvileg ma van ovulációm(?). Kb. Karácsony környékén jött meg.


Szerintetek mi lehet?



2020. jan. 13. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Barátnőm 27 éves, neki is van, hogy így jön meg, mint neked. Nagyon sok minden befolyásolja. Pl.: Túlsúly ( ennek következtében a hormonok ), étrend, stressz. Van, hogy két hónap is kimarad neki. Úgyhogy szerintem ne aggódj, túl fiatal vagy, hogy bármi bajod legyen.
2020. jan. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig normális ha rendszertelen nekem gimi végén nézett ki úgy hogy akkor most már nagyjából rendszeres (előfordulnak késések de nem sok, illetve egy két éve ki is maradt egy hónap nekem, szerintem az is normális volt, előfordul)


De amúgy ha jol emlékszem nekem 16 éves koromban 2 havonta jött meg csak, illetve nagyritkán volt hogy három hónap egymás után rendesen, utána egy kimaradt makd megint megjött

2020. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam. 🙂
2020. jan. 14. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!