Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hipochonder vagyok. Félek,...

Hipochonder vagyok. Félek, hogy allergiás vagyok a spermára?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam először ilyenröl, és azóta nem megy ki a fejemből. Nem merek lefeküdni a barátommal emiatt. Mi erre a megoldás? Eddig senkivel nem feküdtem le, úgyhogy nem tudom, van e okom feltételezni.
2020. jan. 26. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy a szádba élvezzen .
2020. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérjél kicsit az ujjadra a barátodtól, és dugd fel.
2020. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Baromi ritka lehet. És kevés olyan anyag van, ami első alkalommal súlyos allergiás reakciót okoz.

Használjatok gumit, ha nem félsz, hogy arra is allergiás vagy.

Esetleg csináltass allergia tesztet. Bár nem hallottam róla, hogy spermával is csinálják. Talán kérd meg a barátodat, hogy előbb spriccelje az alkarodra, ha 72 órán belül nincs allergiás reakció, akkor mehet a szex. :D

Amúgy nem normális ennyire parázni, nem ártana egy pszichológus.

2020. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, legalább az ilyenek nem szaporodnak...

Ne olvass!

Nem vagy allergiás. Ha mégis, akkor legfeljebb beveszel egy esemény utáni allergia elleni tablettát. Ha az sem segít, akkor a barátod hívja a mentőket, és amíg kiérnek, szájból szájba lélegeztet smaci helyett. Az is nagyon romi.

2020. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na figyelj, általában nagyon ritka az ilyesmi, ráadásul leginkább azoknál fordul elő akiknek vmi más baja is van (túlérzékenyek sok mindenre és hasonlók)


Szerintem te makk egészséges vagy amúgy, a legtöbb hipohondernek semmi baja, csak azt hiszik hogy lesz, egyébként mivel védekezni szükséges és ha csak nem szedsz gyógyszert(fogamzásgátlót) akkor amúgy sem fogsz érintkezni a spermájával, gumiból pedig tényleg van olyan amire az emberek érzékenyek, illetve nem a gumira hanem valamelyik összetevőére, van is külön olyan anyag mentes gumi vegyél olyat

2020. jan. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban 7 milliárdan szaporodtunk kizárólag ezzel az anyaggal. Csak nem lehet annyira veszélyes...
2020. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!