Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is tapasztalt ilyet?

Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Babatémán vagyunk, még nem jött össze. Nem figyeltünk rá annyira, hogy pont jókor legyünk együtt, van hogy igen, van, hogy nem. De azokban a hónapokban, mikor több esélyt adtunk a dolognak, mindig jobban megszenvedem a menstruációt.

Most is már 3 napja minden bajom van, sokszor gyógyszer sem hat. Lehet, hogy lelki is, nem tudom, de az is lehet, hogy mindig elkezdődik vmi, és elmegy...

Vannak ilyen tapasztalatok?



2020. jan. 27. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Mire nem hat a gyógyszer? Mi van három napja? Tulajdonképpen mi a bajod?
2020. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Mit szedsz? Mire? Miért?
2020. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Ne értetlenkedjetek már, teljesen jól fogalmazta meg.


Nem hiszem, hogy minden ilyen hónapban elindulna a dolog, szerintem lelkileg jobban megérint téged és ezért viseled nehezebben. Hamarosan összejön a baba! 😊

2020. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Tervezés előtt hogy védekeztetek?
2020. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

mindig jobban megszenvedem a menstruációt= jobban görcsölök, szétmegy a fejem, úgy fáj, full haszontalan vagyok, mert semmi erőm.

Köszi az értelmes válaszokat! Illetve kérdést.

Előtte megszakítással védekeztünk, már korábban exszel is. Gyógyszert sokáig szedtem, kb 15 éves koromtól, hosszú éveken át, de sok-sok éve nem. Kb 10 tuti. Ez számít?

2020. jan. 27. 09:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk akkor jött össze, amikor nagyon-nagyon figyeltem, hogy mikor van ovu, hőmérőzés + ovuteszttel. És pont kedvünk is volt (mert olyan is volt, hogy nagyon figyeltem, de pont nem volt kedvünk, és akkor nem voltunk együtt a "jó" időben, csak máskor, és akkor nem is lettem terhes). Szóval én vagyok az ellenpélda arra, hogy "ne görcsölj rá, legyetek együtt, amikor jól esik, és összejön". Nekünk akkor jött össze, amikor pont jókor voltunk együtt. Én meg mániákusan figyelgettem magam, igen, totál rá voltam görcsölve. Mégis összejött.
2020. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok. Azért lehetett volna lényeges, mert ha pl most tetted volna le a gyógyszert, úgy szinte biztos, hogy jóban megszenveded a rendes ciklust, azzal az igazi pattanásos, hangulatingadozós, hormonális rendes ciklussal. De akkor nálad ez nem játszik. Szerintem még ne ess kétségbe, két egyforma ciklus sincs egy nőnél. Lehet, hogy jobban figyeled magad, amikor több esély van a terhességre.
2020. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, annak idején, mikor abbahagytam, megszenvedtem.

Akkor lehet az okozza, hogy lelkileg nehezen viselem.

Azért továbbra is várok tapasztalatokat.

Köszi!

2020. jan. 27. 11:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizony van olyan, hogy már elindul valami, és nem lesz belőle semmi. Nálam is ez volt egy csomószor. Van akinek nehezebben áll rá a hormonrendszere a terhességre.Ilyenkor jobban megszenvedsz természetesen.
2020. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!