Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap mióta megpiszkált a...

Tegnap mióta megpiszkált a nődoki vérzek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Hormonproblema miatt mentem vizsgálatra ciklusom 20 napján voltam tegnap. Előtte 10 nappal múlt el a vérzésem szóval nem jöhetett volna meg, de miután felnyúlt a nődoki elkezdtem vérezni ott gyorsan vattát adtak és azt mondta ez a vizsgálat miatt volt majd elmúlik, de nem múlt el vérzek élénk piros vér,de nincs benne törmelék igazából ez mensi lenne így 10 nappal a legutolsó óta?Vagy most a piszkálás miatt jött meg? Vagy nem is mensi? Mondom elénk piros ver es nem darabos nem gorcsolok ez nem menstruacio szerintem .
2020. jan. 29. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképp visszamennék.
2020. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam ma délelőtt telefonon es annyit mondott idézem"jolvan akkor majd kivarjuk'
2020. jan. 29. 12:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Eleg szar ez a bizonytalanság ugyanis edzek életvitelszerűen es most nem tudom szabad e igy.
2020. jan. 29. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni, ne aggódj! Nekem két napig volt pecsételő vérzésem rákszűrés miatt.
2020. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem pecsételő hanem erőteljes piros és feketés vér.
2020. jan. 30. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!