Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbaba mellett mikor áll...

Kisbaba mellett mikor áll vissza a párkapcsolat/házasság normális, vagy legalábbis emberi kerékvágásba?

Figyelt kérdés

Még csak egy hónapos a babánk, szóval tudom, még nagyon az elején vagyunk, viszont semmi idő nem jut egymásra a férjemmel. Próbálunk persze időt szakítani egymásra, de nem könnyű. Amíg ilyen kicsi a gyerek, nem bízom rá szívesen senkire, ráadásul tél van, nincs az, hogy odaadom anyámnak, hogy vigye ki sétálni egy órára, amíg mi elvagyunk a férjemmel.

A szexet nehéz összehozni, igazából csak szerencse kérdése, ha van egyáltalán, mert éppen nem sírt a baba. De még olyan alap dolgok sem jönnek össze, hogy közös étkezés. Nem panaszkodom, csak kérdezem, hogy ezek az állapotok kb mikor normalizálódnak?

A férjem egyébként nagyon sokat segít, de egymásra sajnos nem jut semmi időnk.


2020. jan. 27. 09:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy hónapos a baba hogy szexeltek?


Babafüggő nagyon, nekünk a másodikat észre sem lehetett venni és mindenkivel teljesen jól elvan - így senki nem tud neked rendes választ adni

2020. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekemnis ez jutott eszembe: egy hónap után szexelni akarsz??
2020. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom mi nálatok a napirend, mikor mi történik a nap folyamán?

Én nem tartom magam szuper anyunak de azért elég hamar belejottunk a dologba, amikor pici volt még könnyebb volt,

Most hogy már 1 éves a gyerek, most kezd a feje tetejére állni az egész.

Nagyon egyszerűen akkor etkeztunk ha a baba a játszó szőnyegen nézelődött, akkor felvaltva furodtunk és akkor bujtunk össze ha már elaludt este.

2020. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem szó szerint értettem a szexet, nincs behatolás. de nem gondoltam volna, hogy ezt külön ki kell emelnem.
2020. jan. 27. 09:59
 5/22 A kérdező kommentje:

3as, már egy hónapos babát is leköt a játszószőnyeg? én eddig csak azért nem vettem neki, mert úgy tudtam, hogy még nem érdekli őket.


amúgy a napirend nagyon változó, van, hogy alig alszik napközben. az egyetlen kiszámítható dolog, hogy éjjel alszik, és csak 1x vagy 2x kell felkelni hozzá, és viszonylag hamar visszaalszik.

2020. jan. 27. 10:01
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Most komolyan, egész nap kézben tartod a gyereket?

1 hónapos mellett volt a legkönnyebb, mi mindig mellette ettünk, szépen hasra raktam a szőnyegen, minket nézett amíg ettünk.

Pihenoszek is jó, én pl úgy fürödtem amikor apa sokáig dolgozott h bevittem magam mellé szekestul.

Kiságy fölé is forgó játék zenél, világít, hogy a világba ne érdekelné 🙂

2020. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Nagyjából 2 hónap míg összeszoktok a babával, és elkezdetek új napi rutint kialakítani. Mit gondoltál? Minden ugyanúgy marad, mint baba előtt, és majd az új jövevény alkalmazkodni hozzátok?
2020. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Mit vársz egy egy hónapos babától? Épp csak kijött, akklimatizálódni próbál az élethez, a kintihez, zajokhoz, hogy néha fáj a hasa vagy épp álmos vagy fázik. Nem bántásból de hogy a izébe van ,hogy egy alig egy hónapos gyerek mellett már azon morfondírozol, hogy mert rossz idő van nem tudja a mama kivinni míg ti prütyköltök:D Mikor terveztétek nem gondoltál arra hogy esetleg ezután nem csak ti lesztek, hanem valaki akiért vállaltátok a felelősséget és ez járhat ilyen dolgokkal, mint a közös kajálás vagy épp a szex elmaradása egy időre.

A párkapcsolatotok nyilván változik valamennyit.Ha jó alvó lesz hamar beáll az újfajta életritmusotok ami mellett mindent ugyanúgy tudtok megélni, ha nincs akkor hosszabb ideig minden nehézkesebb lesz.A babátok temperamentumától függ.

2020. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

na, látom senkinek se sikerült úgy válaszolnia, hogy ne legyen benne valami lenéző vagy degradáló mondat.


nem gondoltam, hogy minden könnyű lesz, azt kérdeztem mikor lesz könnyebb.


jó, majd akkor veszek neki játszószőnyeget, köszönöm a kedves választ. nekem azt mondták, hogy egy hónapos babát ez még nem köt le, emiatt nem jutott eszembe ez a megoldás. én úgy vettem észre, semmi sem köti le, sem zene, sem játék, csak az, ha kézben van, vagy eszik.


a tiniugyurmázós frusztrált idiótának meg üzenem, hogy azt hívok szexnek, ami nekünk örömet okoz, és szerencsére a súlyommal sincs semmi gond.

2020. jan. 27. 10:18
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Még ilyen kérdést... Van olyan, ahol sosem...
2020. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!