Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van bármi negatív hatása ha...

Van bármi negatív hatása ha minden nap intim betétet hordok?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon zavar a folyásom, ezért minden nap intim betétet rakok be.Ennek lehet bármi negatív hatása/következménye?
2020. febr. 9. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ezért találták ki a tisztaságit
2020. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint tisztasági betétre gondolsz, ugye? Nem lesz tőle semmi bajod, erre való.
2020. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, én is mindennap hordom semmi bajom nincs tőle.
2020. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztasági, elírtam.De tenyleg minden nap hordom.Semmi gond nem lehet?
2020. febr. 11. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is minden nap használom, mert higiénikusabb, ha a betét lesz olyan, mint a bugyi. Ráadásul, ha sok a folyás, és zavar, h nyirkosnak érzem a puncim környékét, csak lecserélem a betétet, és máris konfortosabban érzem magam. Míg ha a bugyira menne, akkor vagy a bugyit lehetne levenni, vagy kibírom hazáig nyirkos bugyiban.

Ráadásul én mensizni is betétbe szoktam, szóval én tényleg minden nap hordom. Már több, mint 10 éve, és még nem volt miatta semmi bajom. Illetve volt már gombás fertőzésem 1-2×, ami éppen lehetett a betét miatt is, de akár más miatt is, ugyanis azok az ismerőseim, akik nem hordják, időnként ők is összeszedték a gombát.

33/n

2020. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!