Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim szagom van sokszor. Mit...

Intim szagom van sokszor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mit csináljak, hogy a nadrágon keresztül ne érződjön az intim testszagom? Rendesen mosakszom, nincsen semmilyen hüvelyi fertőzésem sem, intim mosakodógéllel szoktam fürdeni és a törlőkendőm is használom. Viszont a barátom megjegyezte érzéketlenül, hogy büdös vagyok, menjek fürdeni. Most azt nem értem, hogy mit érezhet büdösnek rajtam, ha izzadni ritkán izzadok, hazajövök kondiból és munkahelyről, akkor állandóan letusolok vagy befekszek a fürdőkádba amíg nem jön haza és nem kell sietni a főzéssel. Kimosott ruhát veszek fel itthonra is.

Egyedül ha leülök, vagy wc-n ülök, akkor érzem, de nem büdös, hanem az alap szag. Testvére előtt nem akarom már ráhánytorgatni a hülye fejére, hogy ku.vára nem vagyok büdös:D

Valaki tudna ebben nekem segíteni?



#szag #Mosakszom rendszeresen #Hülye pali
2020. febr. 10. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

1) hanyagold az intim mosakodót, mivel felborítja a hüvelyflórád!

2) sűrün cseréld a tisztasági betétet!

3) meg fogsz sértődni, de ha nadrágon keresztül szagod van, úgy, hogy más is érzi, akkor bizony büdös vagy és van valamilyen fertőzésed, amivel már rég orvoshoz kelletz volna menned!

2020. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mikor kezdődött, kezdettől érezte vagy egyszer csak előhozta? Gondolom, mennyire bántó.

Biztos ami biztos nőgyógyászhoz is elmehetsz hátha valami miatt mégiscsak van erősebb szag, vagy neki érzékeny a szaglása, nem tudom. Én nem szeretnék egyébként bántó lenni - pláne ismeretlenül.

2020. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítségeket! Nem, valóban nincsen semmilyen fertőzésem, gombám és egyéb. Múlthéten voltam nőgyógyászaton és ő is mondta volna ha fertőzésem lett volna. Egyébként mindig éreztem, csak kb egy hónapja van, hogy nadrágon keresztül is.

De még csak most szólt elég tapló módon. Én nem is érzem büdösnek, csak van egx jellegzetes szaga. 3 éve volt egy fertőzésem, tudom milyen de hálistennek azóta semmi bajom, jobban vigyázok.

Úgyhogy ezért nem értem, de akkor valóban muszáj elmennem orvoshoz ha ennyire büdös lehetek alul

2020. febr. 10. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

"Múlthéten voltam nőgyógyászaton és ő is mondta volna ha fertőzésem lett volna."

NEM, nem mondta volna, mert ezt nem vizsgálja általában, csak ha kifejezetten olyan panaszokkal mégy hozzá, ami indokolná!

"Egyébként mindig éreztem, csak kb egy hónapja van, hogy nadrágon keresztül is."

Ezek szerint lényegesen erösebb lett a szag, tehát romlott az állapotod.


Ha újabban te is érzed nadrágon keresztül is, akkor más valakinek még feltünöbb, mert ök nem szokták meg a te szagodat, te meg igen!


Másrészt meg amit csinálsz, az kifejezetten rossz, egészségtelem, kezdve az intim-mosakodó géllel, törlökendön át, kádban áztatásig - teljesen kiszárítod, tönkreteszed a hüvelyflórádat, ami a legjobbút a komolyabb fertözések felé.

2020. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előző válaszolóhoz. A nőgyógyász egy terpeszből meg egy rákszűrésből/ultrahangból nem mondja meg,hogy valamilyen fertőzésed van.

Neked kell elmondanod a tüneteket és ez alapján kérhetsz mindenféle vizsgálatot vagy ő mond egy konkrétat és leveszi a kenetet. A kenetet továbbküldi tenyésztésre és mindenféle vizsgálatra. Eredmény kb 2 hét múlva. Olyan nincs,hogy pár napja voltál és semmi bajod, mert ennyi idő után meg sem érkezik az eredmény. Én rendszeresen járok vizsgálatra, ha 'mindent' kérek, akkor nem jövök ki 50 ezer alatt a magándokimtól és legalább 4 kenetet levesz. Ez a 'minden' ez STD+HPV +gomba,baktérium. Szerintem mindenképp menj vissza a nőgyógyászhoz és kérjél célzott vizsgálatot,mert az hogy nadrágon keresztül érződik az nem normális.

2020. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!