Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap (06. 02. ) este óta...

Tegnap (06. 02. ) este óta állandóan olyan érzésem van hogy nagyon kell pisilnem. Éjjel kb minden órában kellett mennem wcre és sokszor vissza sem bírtam aludni ettől az érzéstől. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Amikor pisiltam akkor is nagyon fájt és nem tudom eldönteni, hogy görcsös is volt e. Reggel észrevettem azt is, hogy ilyen kis darabok is kijöttek. Nem tudom eldönteni, hogy véres vagy barnás de valahol a kettő között.

2019. jún. 3. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Fhu, nekem is volt ilyen, még most is ráz a hideg pedig évekkel ezelőtt volt! Én felfáztam, majd húgykövem lett.


Tözegáfonyás c vitamint vegyél, kezd el szedni, és menj orvoshoz, mert ebből komoly baj lehet!

2019. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvos! Lehet, hogy a kövek okozzák a fertőzést, azokon jobban megtapad a baci, de simán lehet váladék is, amit láttál. Az orvos segíteni fog. Ezek a tünetek nagyon gyorsan enyhülnek, ha megfelelő gyógyszert kapsz.
2019. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!