Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás kezelése házilag?...

Felfázás kezelése házilag? (sok teán és ülőfürdőn kívül) Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Urogin tinktúra nem igazán használ,pedig már megittam majdnem egy üveggel.:( Gyógyszert nem szeretnék szedni,amíg nem muszáj,ezért kérdezem,hogy tud-e valaki házilag gyógymódot?!
2011. nov. 6. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az Urogin és az ülőfürdő nem használt akkor bizony nem úszod meg az orvost. Ne kísérletezz ezzel tovább házilag.
2011. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha amit eddig próbáltál nem használt, akkor ideje orvoshoz fordulni, mielőtt rámegy a veséidre.
2011. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tv-ben hallottam (igaz kádas megoldás ez is) hogy egy kád vízbe sok sót kell rakni és csüccs bele! nem tudom, hogy hatásos-e, de ez az egy jutott eszembe.
2011. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel nem lehet szórakozni! Én nagyon megszívtam, amiért itthon kísérleteztem. Elmentem az elején dokihoz, mert kb hetente felfáztam. Kaptam gyógyszert, aztán amikor elmúlt megint előjött. Gondoltam majd itthon kezelem, csináltam kamillateát, beleöntöttem a fürdővizembe és abba ültem 20percig. Másnapra jó is lett. Aztán kiderült, hogy nem múlt el, csak tünet mentes lett.

Na azóta szívok ezzel :) nemrégen voltam katéterezésen, és kiderült, hogy a vesémre is ráment.

Szóval inkább menj dokihoz!! De komolyan, ez tényleg nem játék.

2011. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A sós vizes dolog tényleg jó, de inkább menjen orvoshoz szerintem :)

Utolsó voltam

2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy határ aminél már nem lehet elkerülni az orvost!
2011. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amint lesz időm a héten,meló közben felkeresem a házidokim aszisztensét-beszélek vele...:(
2011. nov. 6. 20:30
 8/9 anonim ***** válasza:
rengeteg folyadéékot igyál és mikor kicsit is kell menj el pisilni és igyál igyál igyál! mert átmossa és nem fog pangani a vizeletet hidd el ha rengeteget iszol jó lesz (tapasztalat) amugy meg walurinál)
2011. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Nekem a legjobban a Tőzegáfonya Kapszula vált be. Ha sokáig (kb 3 hónapig szeded), akkor a felfázást okozó E-coli baktériumot is kiirtja, nem csak a tüneteket szünteti meg. Itt lehet venni belőle (nekem ez vált be a legjobban) [link]


Érdemes itt jobban is körülnézni, mert pl a Grépfrútmagcsepp, vagy az Aktimun tea is jó cucc. Ha találsz az oldalon Tőzeg Plusz kapszulát, akkor az a legjobb, de jelenleg nem látom, hogy lenne nekik, pedig abból elég napi egy...

2013. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!