Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgőős Hogy tudnám lerövidíte...

Sürgőős Hogy tudnám lerövidíteni a menstruációmat?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt megjött, és holnap indulunk Olaszországba :((

Holnap még nem fogunk fürdeni szerintem, de mindenképp le kéne rövidítenem valahogy a mensim..általában 5-6 napig szokott tartani, de csak az első 3 nap húzós..:S

Kérlek segítsetek, mivel tudnám lerövidíteni?

Még tampont sem használtam, most viszont kénytelen leszek..azzal lehet fürdöni a tengerben?


2010. júl. 23. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod lerövidíteni, de tamponnal nyugodtan fürödhetsz!
2010. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát muszáj leszek, mert azért nem hagyom ki a vizet..

igazából csak az első pár nap nem fürödhetnék, de baráti társasággal megyek, szóval úgysem "úsznám" meg..

szerencsére nem szokott erős lenni a mensim, a hasam is csak az első 2 napban görcsöl kicsit, emiatt sem használtam még soha tampont, simán megvoltam anélkül is..

2010. júl. 23. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Tamponnal lehet fürdeni simán csak ha fürcsi után nem mész víbe két óra elteltével, akkor higiéniai szempontok miatt cseréld ki!
2010. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

utolsónak, köszi, erre majd figyelek!

de akkor ha például beteszem a tampont, aztán fél óra múlva bemegyek a vízbe, kijövök, és 1 óra múlva megint bemegyek, akkor közben kell cserélni?

2010. júl. 23. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem...
2010. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom az, hogy tampon használatakor tovább tartott a dolog, viszont, ha sokat pisilek hamarabb vége van, esetleg ma próbálj minél többet inni, ha otthon vagy.
2010. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugrálj, mozogj, sportolj, végezz fizikai munkát. Ezzel jól felgyorsíthatod, nekem bevált!
2010. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én mindig lecserélem, ahányszor kijövök a vízből.
2010. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mozgás a titka. Nálam is az vált be, hogy ilyen esetben folyton sétáltam, kocogtam, bármi mozgás, csak ne kerüljek vízszintesbe vagy ne kelljen leülni.
2010. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat!

szoktam sportolni, rendszeresen futok, tornázok, úgyhogy jó, hogy mondjátok, akkor ma lenyomok egy jó erős tornát :)

2010. júl. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!