Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés miatt késhet a vérzésem?

Fertőzés miatt késhet a vérzésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb egy hónapig beteg voltam (légcsőhurut), amire sajnos antibiotikumot kellett szednem. Szedek fogamzasgatlot már három éve. A betegségem után (antibiotikum kúra után 2 nappal) egyszer voltam együtt a párommal, természetesen nem bennem ment el hiszen tudom hogy az antibiotikum ütheti a fogamzasgatlot.


Ez volt kb másfél hete. Pár napja jelentkezett viszketes, fajt a hüvelyem, meg volt duzzadva. Orvoshoz csak egy hét múlva van idopontom. Most ez a fájdalom elmúlt, és tegnap kellett volna megjonnie a verzesemnek. Tegnap úgy gorcsoltem hogy mentem is megnézni megjött e és halvány rozsaszin folt volt a bugyimon, be is raktam egy tampont. Ma reggel pedig sehol semmi, nem értem. Van halvány színe a folyásomnak, mint pl vérzés előtt szokott lenni de ennyi.


Lehet ez a fertőzéstől/gyulladástól? Picit fájdogál most is a hasam de tegnap volt olyan, mint amikor megjönne. Altalaban pontosan szokott megjonni.


Terhességre nem gondolnék hiszen azon az egy alkalmon kívül nem voltunk együtt azóta, de azért tesztelek majd ha nem jön meg...


A fertőzést pedig okozhatta az antibiotikum?


Köszönöm a segítséget!



2020. febr. 18. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Teszt, nőgyógyász, aztán jöhet a többi.
2020. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem antibiotikumtól (pont ugyanez a probléma) egy héttel előbb jött meg, mint kellett volna, nem később. Mástól is ilyen tapasztalatokat hallottam.


Persze ettől még lehet, hogy te máshogy reagálsz rá, vagy másfajta gyógyszert kaptál, de azért szerintem tesztet csinálj.


Ja, és az antibiotikum nem okoz fertőzést.

2020. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy tudom az antibiotikum kúra felborítja a hüvelyflórát ezért pl gombás fertőzésre is nagyobb az esély.

Szedtem egyébként probiotikumot.


Tesztelek mindenképp. Volt régebben hogy stressz miatt is késett lehet most is ez van, hogy ennyire rágörcsölök.

2020. febr. 18. 09:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Teszt negatív
2020. febr. 18. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!