Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja barnás folyásom...

Pár napja barnás folyásom volt, ma pedig pecsételő vérzésem. Lehet ez egy strandon összeszedett fertőzés miatt?

Figyelt kérdés
Strandon volta és nem tudom hogy ott szedtem -e össze valami fertőzést. A multhéten voltam strandon többnyire a meleg vizesben ültem . Pár napja először csak barnás folyásom volt ma reggelre pedig pecsételő vérzésem . A derekam borzasztóan fáj és néha a hasam is . Szerintetek összeszedtem egy jó kis fertőzést? Vagy még egy lehetőség van hogy a barátommal most voltam először és esetleg tölle kaptam el valamit?Nem pisilek sokat de kicsit csíp a vizeletem. Mivel lehet segíteni a panaszokat?Köszi a segítségeteket !!!!
2007. aug. 23. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, de sürgősen!

Ez nem az a fertőzés, amit otthon ki lehet kezelni.

A vérzésnek sok oka lehet! Akár egy méhen kívüli terhesség, vagy petefészekgyulladás.

2007. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h menstruálsz?
2008. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!