Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól tenyleg...

A fogamzásgátlótól tenyleg hízik az ember?

Figyelt kérdés
Mik a mellekhatasok? Marmint ugy ertem peldaul megnovekedett etvagy (ezt hallottam) még van még valami?
2020. febr. 19. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én híztam, mondjuk nekem ez is volt a cél, mert nagyon gebe vagyok, de nem mindenki hízik meg tőle. Folyamatosan éhes vagyok. Nőtt a mellem is, de valószínű a hízás miatt. Van akinek súlyos migrént okoz, az egyik barátnőmnek nagyon megerősödött az amúgyis fekete szőrzete.
2020. febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem híztam. De a libidóm a béka feneke alatt volt és csont száraz voltam mindig. Ahogy abbahagytam a gyógyszert, újra normális lett minden. Végre kívántam a szexet és élvezni is tudtam.
2020. febr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

A terhességtől jobban híznál!

amúgy hányszor fogod még megkérdezni?

2020. febr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Én fogytam
2020. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok fajtát szedtem, egyiktől se híztam viszont volt olyan amitől az arcom annyira kipattogott hogy utcára nem mentem, azonnal leváltottam másra, az rendbe tette. A hasam mindegyiktől ugyanúgy fájt.

Régóta nem szedek és nem is akarok.

2020. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Általában az ember attól hízik, ha többet eszik mint kellene. Szóval ha odafigyelsz, akkor gondolom nem fogsz kifejezetten a gyógyszertől hízni. Ha megnöveli az étvágyad és ugyanúgy eszel, mint korábban, akkor nem hiszem, hogy gondot okozna.

Én 2 hónapja szedem, valamivel nagyobb étvágyat csinál, de kontrollálható. Más mellékhatást nem tapasztaltam eddig, remélem így is marad.

2020. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tíz évig szedtem fogamzásgátlót, egy dekát se híztam.
2020. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Neked meg barom arcu 3as uzennem hogy mar van egy gyerekem es egyszer se tettem fel ÉN ezt a kerdest:)
2020. febr. 19. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 10 év alatt 5 kgt híztam, pedig sportolok és egészségesen eszem, de az utóbbi évben elkezdtem vizesedni, és egyértelműen a tabletta számlájára írom. Nehezebben megy a fogyás és formálódás es és ami rosszabb, azóta van narancsbőr a combomon, mióta szedem. Egyébként most fogom abbahagyni a szedését, elegem lett a hormonokból.
2020. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A többség hízik, de van aki fogy. Gyenge idegrendszerűeknek fokozódhatnak a tüneteik. Mellfájdalmat, émelygést, vizesedést okozhat.
2020. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!