Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha felfáztam?

Mit tegyek ha felfáztam?

Figyelt kérdés
Még 18 alatt vagyok és igazából soha nem voltam felfázva. Orvos nélkül meg lehet ezt oldani?

2020. febr. 22. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igyál tőzegáfonya teát, vagy szedj tőzegáfonyát és tartsd magad melegen. Ha nagyon fáj, vagy nem múlik, mindenképpen menj orvoshoz mert nagyobb baj lehet belőle.
2020. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melegfürdőzzél sokszor. Ha nincs változás orvoshoz kell menni.!
2020. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a tőzegáfonya csak megelőzésként működik.

Ha csíp és fáj a vizelés, esetleg sötét színű és bűzös a vizelet, akkor mindenképp fordulj orvoshoz, antibiotikumra van szükség.

2020. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor az válik be legjobban, ha sokat iszok, egyszerre igyál meg annyit amennyit tudsz, azért ne annyira, hogy kihányd, utána mész majd pisilni, még igyál és így tovább. Ha tartotok otthon gyógynövényeket, abból csinálj teát és tegyél bele gyömbért.
2020. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 22. 16:37
 6/6 anonim válasza:
Van egy por kb mint a neocitran meg ezek,meg kell inni es a hólyagban tartani,1tasak es jól is leszel,viszont vényköteles tudtommal.
2020. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!