Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam! Mit tegyek?

Felfáztam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltam már orvosnál,antibiotikumot írt fel ma délután.

A vizeletem véres,és nagyon csíp szúr vizelés közben.

Ez az egész egy borzalom,de ha ez nem lenne elég percenként kell pisilinem,és tudok is.

Ez ellen tehetek valamit,mert iszonyú zavaró...



2019. dec. 16. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot kell innod, mert így tisztulsz ki minél hamarabb. És persze szedd, amit a doki felírt. Sajnálom, tudom, hogy szörnyű. Nekem az Urogin sokat szokott segíteni, ez egy folyadék, ami felfázás és hurut esetén segít a tisztulásban. Megelőzésre is jó, ha felfázós vagy, akkor naponta egy pici kupaknyit önts valamibe és idd meg.
2019. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum 1-2 nap és hatni fog, vagyis érezni fogod a hatását. Addig a legjobb, amit tehetsz, hogy nagyon sok folyadékot iszol. Én ilyenkor azt csináltam, hogy nem mentem mindig pisilni, amikor éreztem, hanem tényleg sok folyadékot ittam és amikor már összejött tényleg egy pisilésre való "adag", akkor mentem el. Akkor kevésbé volt fájdalmas. Illetve vehetsz be Cataflam-ot is, ha van otthon. Az csökkenti a gyulladást, illetve a fájdalmat.
2019. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek,voltam már felfázva de ilyen brutális még sosem volt.

Tartogatni nem is tudom mert percenként jön,és nagyon véres.:(

2019. dec. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!