Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj a melleimmel?

Mi lehet a baj a melleimmel?

Figyelt kérdés

15,5 éves vagyok és kb egy 10 éves nagyobb mellekkel rendelkezik, mint én.

12 éves voltam, amikor megjött a menzeszem. Sajnos akkor is ugyanekkora melleim voltak.

Igazából nincs is mellem. Csak mellbimbóm.

A menzeszem még így, 3 év után is rendszertelen.

(Régebben sokat vigyáztam egy kislányra, aki nagyon sokszor mellbe rúgott, 10 évesen megpróbáltak megerőszakolni, 14 évesen meghalt az apukám)


Lehet valami összefüggés a menzeszem vagy a zárójeles rész és a melleim mérete között?


2010. júl. 24. 00:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Semmi baj nincs a melleiddel! Ahogy az egyik válaszoló is írta, sok fiú, (köztük én is) szereti a kis mellű lányokat.
2010. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én 16 éves vagyok és nekem sincs sok minden...

De engem nem gátol semmiben, és szerintem a férfiak többsége inkább a kismellű lányokra bukik. A mostani barátom is oda van értük, azt mondja hogy pont elfér a kezébe és neki így pont jó :D

Próbáld meg elfogadni magad :)

2010. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy kicsi...
2010. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ha lenne legalább akkora, hogy kézben pont elférjen, akkor engem sem gátolna, de sajnos nekem még akkora sincs. Ahogy már írtam, egy 10 évesnek is nagyobb mellei vannak.
2010. júl. 24. 16:23
 15/20 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, nőhetnek még. Nekem is kb ennyi idősen kezdtek el nőni hirtelen, pedig már 1-2 éve megvolt a menszeszem.
2010. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
a melles kérdésre tényleg pár éven belül biztos nőnek majd. mindenkinek máshogy van. én 13 vok, de nekem már nagyok. :S és én ezt nem szeretem. jah, és a sok stressz miatt lehet rendszertelen a menzeszed. az enyém is az, és mostanában 10-12 napig tart. sosem tudom kiszámolni mikor lesz. szóval...ennyivel tudok szolgálni. :)
2010. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A lényegét mintha én írtam volna... Én is 15 vagyok és a nálam jóval fiatalabbaknak is nagyobb mellük van mint nekem, az osztályról nem is beszélve. Szerintem amit a zárójelben írtál az nem számít ebből a szempontból. De ha jól tudom kb 1 év után a menstruációnak rendszeresnek kéne lennie, úgyhogy szerintem meg kéne látogatnod egy nőgyógyászt. Én is voltam már ott nem egyszer és túlélhető :).
2010. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én a helyedben örülnék neki!! Nekem 110 a mellbőségem, nem vagyok túlsúlyos,nem is lógnak csak megőrülök tőlük. Persze mindenki aztmondja,hogy ez jó, meg szép, de én nem akarok ekkorákat. Meg is fogom operáltatni.
2010. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

16 vagyok, és a 12 éves hugomnak akkora melle van, mint nekem...

Bár én elégedett vagyok.]


egyébként igen, lelki problémák generálnak fizikai tüneteket, később betegségeket, vagy elváltozásokat akár. én pszihiáterhez fordulnék. előbb a lelked rendezd, addig -ha változik is a tested- úgysem fogod sokkal jobban érezni magad benne.

sok sikert Neked (:

L/16.

2010. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
akkor nem hordasz melltartót?
2010. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!