Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy páromat a magán...

Normális hogy páromat a magán nőgyógyász teljesen levetkőztette anyaszült meztelenre?

Figyelt kérdés
Ezt mondta nekem párom, nem értette miért de én sem. Állítólag mellvizsgálatot is csinált azért..... De hogy ott álljon pucérul az furi nekem
2020. febr. 24. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ilyet még nem hallottam. Nem mennék oda többet, valami nem stimmel.
2020. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Szólnia kellet volna, hogy először alulról felöltözik.
2020. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vizsgálta már a mellemet. Nem kellett levetkőzni, csak felhúzni a felsőt. Sőt, alul se kell levetkőzni, csak a bugyit, harisnyát levenni a szoknya, ruha alól. Én nem vetkőztem volna le és nem mennék oda többet.
2020. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Tőlem megkérdezte az orvos előtte hogy szeretnék e mell vizsgálatot is, de csak mert épp panaszkodtam neki hogy itt is van egy csomó, a mammografiara meg 2 hónap mulvara kaptam idopontot. Először megvizsgált lent, feloltoztem, majd fent is uhval "átment" rajta.


És egyébként nőgyógyásznak nem is munkaköre a mell vizsgálata, tehát ez is önkéntes alapon ment.


Én panaszt tennék, tok pucéran.. Hát nekem is fura. Ne menjetek oda vissza

2020. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

"És egyébként nőgyógyásznak nem is munkaköre a mell vizsgálata, tehát ez is önkéntes alapon ment."


Ez nem igaz. De a kérdés is úgy kamu, ahogyan van.

2020. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is eléggé kamuszagú a történet.

Ha viszont mégis igaz, ahhoz a nőgyógyászhoz többé a lábamat be nem tenném.

2020. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
4: de, a nőgyógyásznak feladata a mell tapintásos vizsgálata is! Csak a legtöbb nem foglalkozik vele.
2020. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
1 jó hírnévben levő doki mondta,hogy néha a betegek indokolatlannak tartják ha az orvos,teljesen levetkőzteti őket .Nagyon sok esetben az orvos olyat lát meg a testen,amiről még a beteg nem is tudhat.Amikor a beteg észreveszi,a probléma már nagyon előre haladott állapotban van .
2020. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Apropó mell vizsgálata, még anno zsenge kis medikus koromban volt vala nőgyógyászat gyakorlat, ott adta ki feladatba nekem a kedves (?) kolléga, hogy akkor a kedves beteg emlőjét, ha már itt vagyok gyakszin meg is vizsgálhatnám. Beteg bent várakozott a paraván mögött... én meg készségesen beleegyeztem. Nos a "betegről" kiderült, hogy egy 10/10-es, 18 éves, lángoló vötös hajú csajszi, hatalmas igen formás, dús keblekkel. Nos a vizsgálat közben nehéz lett volna megmondani, hogy az én arcom, a lány arca, vagy a lány haja közül melyik a legvörösebb... :-D Sajnos volt barátja. :-(
2020. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Vicces, de ilyen nincs. Egyébként elég buta a bnőd, hogy megtette. Mindenre nemet mondhat, ami neki nem tetszik.

#9. Egy orvos nem lóg itt. Ne az álmaidról mesélj.

2020. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!