Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan orvosi vizsgálatban...

Volt olyan orvosi vizsgálatban részetek ahol anyaszült meztelenre kellett vetkőzni? 17L

Figyelt kérdés
Nekem most sztk-s nőgyógyásznál ért ilyen élmény, hogy a sima vizsgálat után nem volt alulról felöltözés, hanem mindent le kellett dobni felülről, és így volt a mellvizsgálat..

2013. jún. 17. 11:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lett volna szabad kérni az orvosnak, hogy meztelenre vetkőzz!
2013. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Most nem azért, de a nőgyógyásznál már tök mindegy, teljesen meztelen vagy-e vagy nem, így is úgy is kellemetlen.

Gondolom nem akarta az időt húzni, hogy megvárja amíg felöltözöl mert bizonyára millióan vártak még kint. Mivel ez egy szakrendelés, és ráadásul egyedül voltál bent, nem 3 osztálytársaddal, így nem gondolnám rettenetesnek a helyzetet.

A nőgyógyász orvos, nem újdonság számára mit látott, de szeretik sokan azt hinni, hogy ők a kivételek.

2013. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

És miért is vetkőztél le teljesen?

Ha zavar, akkor mondtad volna, hogy azonnal, felöltöztél volna alulról és utána le a felsőt.

2013. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Férfi volt ugye a doki?
2013. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérhettél volna egy percet, míg felöltözöl alulról. Olyan előfordult, mikor vizsgálat után a másik helyiségbe kellett mennem uh-ra, megkérdeztem a dokit, hogy hasi uh lesz vagy hüvelyi? Azt mondta hasi, én meg megmondtam, hogy oké, akkor előtte felöltöznék, mert nekem úgy kényelmesebb. Nevetett egyet, azt mondta oké, de a nadrágot ne vegyem vissza ha kérheti, mert neki úgy kényelmesebb. Szintén SZTK. Nem esznek meg, ha nemet mondasz - a normálisabb dokik legalábbis. Tudják ők is, hogy a többségünknek ez egy kellemetlen szituáció.
2013. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%
Valószínűleg férfi orvos volt, mert egy nő érezte volna hogy ez ciki a paciensnek!
2013. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
2-ik, szerintem ebben semmi kivételezés nincs, ha ad egy percet a doki, hogy ruhát váltson a betege. Én Egerben tapasztaltam ezt a nőgyógyászaton, hogy egyszerre a vetkőzőbe 3-5 nőt hívtak be egyszerre, ott egymás mellett vetkőztünk, ott álltunk a bugyival a kezünkben, takargattuk magunkat és vártunk a sorunkra, hogy bemehessünk. Borzalmas volt! Mint valami vágóhídon..
2013. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Tényleg szörnyű lehetett!

Annyira megalázó az ilyen!

2013. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

Túl vagyok már egy szülésen, szóval jártam már néhányszor nőgyógyásznál, de ilyet nemhogy nem láttam, de nem is hallottam még. Ha ilyet kérnek, szólj nyugodtan, hogy felöltöznél alulról. Ha ez nem tetszik nekik, akkor faképnél is hagyhatod őket, nem kötelező alávetni magad a vizsgálatnak, lehet ezt normálisabb körülmények között is. Vagy magándoki.

Az meg mi hogy vetkőzőbe 3-4 embert hívnak be egyszerre???

2013. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer jártam hasonlóképpen. Kérte a nőgyógyász, hogy alulról vetkőzzek le teljesen, ez persze természetes volt. Kiballagtam az öltözőből, és akkor mondta, hogy jaj a mellvizsgálat, az elfelejtette. Indulni akartam vissza az öltözőbe, hogy akkor csere, de mondta, hogy felesleges. Húzzam fel a felsőmet melltartóstul, és kész. Hát csak pislogtam...
2013. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!