Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy páromat a magán...

Normális hogy páromat a magán nőgyógyász teljesen levetkőztette anyaszült meztelenre?

Figyelt kérdés
Ezt mondta nekem párom, nem értette miért de én sem. Állítólag mellvizsgálatot is csinált azért..... De hogy ott álljon pucérul az furi nekem
2020. febr. 24. 16:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
10-es köszi, hogy megmondod, hol lóghatok. :-D Egyébként egész sok orvos lóg az oldalon és sok orvostanhallgató is. Orvosból én beszélgettem már itt kutatóval, nőgyógyásszal, radiológussal többek között. Én háziorvos szakorvosjelölt vagyok.
2020. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11! Már a felfogásod sem azt tükrözi, hogy orvos leszel. Ugyanis nem írtam olyat,hogy megmondanám,hol lóghatsz. Viszont, ha itt sok orvos lenne, akkor lennének valamire való válaszok,mert itt szinte minden kérdésre az a válasz,fordulj orvoshoz. Na, ehhez nagy tudás kell!😃
2020. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Nos tudod, ha bemész egy rendelőbe ott ha jó az orvos akkor előbb-utóbb megvizsgál. Távvizsgálni pedig nem tudunk. Szóval a fordulj orvoshoz kommentek teljesen jók.
2020. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem sincsenek orvosok a gykn, nekik ilyenekre nincs idejük (?), örülnek ha élnek egy egy műszak után.


Mondjuk, én párom is orvos (belgyógyász), néha szoktam neki kérdéseket olvasni innen, de csak mosolyog rajtuk és a tipik "ha baja van miért nem jelentkezik a háziorvosnál" a válasza, sose mélyed bele a témába.

Persze, van amikor másnap még bent is elmeséli mit olvasok itt és együtt röhögnek hogy mennyire nincs életem hogy itt töltöm az időm 😒

2020. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, és nekem miért is kellene elhinnem, hogy neked van egy belgyógyász párod?
2020. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért kell állandóan vitatkozni parttalanul ?

Ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnátok, inkább beleköttök egymásba.

Hol láttátok ezt, hol tanultátok ezt, és miért kell ezt követni ?

Semmi értelme nincsen.


Amúgy meg tényleg, én sem mennék vissza oda.

Pontosan nem tudom, hogyan történtek a dolgok, de ha a bnődnek sem tetszett a helyzet, akkor nem kell erőltetni.

2020. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
# Turáni átok miatt
2020. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!