Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem vagyok terhes?...

Ugye nem vagyok terhes? (nagyonfélek)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy nagyon nagy problémám és szeretnék tanácsokat kérni.

Szóval az a helyzet hogy a nőgyógyászom beleegyezésével a fogamzásgátlómat továbbszedtem, hogy ne egy komoly helyzetben jöjjön meg.

Na minden rendben volt viszont utána egy héttel mégis megjött, viszont nem véreztem nagyon inkább ilyen pecsételő, világos vérzésem volt és ez már lassan két hete tart.

Új tünetek is jelentkeztek. Pisiléskor csíp és éget, és a vérzés se múlt el. Voltam orvosnál a vizelettel nem találtak semmi problémát.

Holnap megyek ultrahangra, viszont addig valami ötletetek nem lenne?

Előre is köszönöm



2020. febr. 27. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos nem terhesség.

Összeszedtél valami fertőzést, vagy bekavartál a hormonrendszeredbe azzal hogy nem hagytál szünetet a tablettaszedések között.

2020. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így szokott lenni ha tovább szedem. Egy héttel tudom húzni, aztán jön a pecsetelő vérzés. Ha vége a levélnek meg fog jönni rendesen aztán a következőnel már nem lesz gond
2020. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
február 27 óta nem derült ki,hogy ki kellett emelni a kérdést,
2020. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!