Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor már tényleg nem lehetek...

Akkor már tényleg nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlthéten pénteken volt pecsételő vérzésem,sosem szokott lenni. Van egy 6 évesem vele volt mikor még nem is gondoltam volna hogy terhes leszek. Mivel újra bele vágtunk a gyerek projektbe, és volt is ilyen pecsételőm,ami sosem szokott lenni máskor ,így úgy gondoltam biztos siker. Az utolsó 3 hónapban,28 naposak voltak a ciklusaim. Így mára nem várom,de csináltam tesztet. Első vizelet igaz, Viszont csak később tudtam megcsinálni a tesztet,tehát félre raktam. Így csak 1.5 óra múlva tudtam megcsinálni. A teszt negatív,mensi még sehol,de elvileg ma meg kell jöjjön. A tüneteim még is mást mutatnak. Állandó éhség, néha émelygek,ha már nagyon éhes vagyok, fáradékonyság,és a legfurcsább a pecsételő vérzés volt mivel sosem szokott lenni. Már ne is bizzak abban ,hogy most terhes vagyok?
2020. márc. 2. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy teszt, nem teszt. És ha a terhesség még korai szakaszban van,akkor nem biztos,hogy kimutatja a terhességet. Az,hogy 1.5 órát állt, nem befolyásolja az eredményt,mert a béta HCG nem bomlik le benne ennyi idő alatt. Ha nem jön meg,akkor csinál még egyet!
2020. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!