Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, de nem...

Minseo1998 kérdése:

Fogamzásgátlót szedek, de nem jött meg?

Figyelt kérdés
Anorexiás vagyok, de eddig megjött a gyógyszer miatt (ha nem szedtem volna akkor valószínű már nem jön meg) de most nem jött meg a 7 napos szünetben. A betegségem miatt van? Az eddigi hónapokban megjött csak a szünet előtt (amikor még szedtem a gyógyszert). Valakinek volt már ezzel kapcsolatban tapasztalata? Többi anorexiás, nektek "meghozza" a gyógyszer vagy ugyanúgy nem jön meg, mint normál esetben, gyógyszer nélkül?

2020. márc. 3. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 40 kiló körül is mindig megjött, pedig anélkül már 47 kilósan elmaradt.

Nem lehetsz terhes? Fogamzásgátló mellett is van egy kis esély rá, ha éltél nemi életet.

Esetleg kérdezd meg a nőgyógyászt, meg addig is csinálj egy tesztet, ha voltál pasival.

2020. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ezért fura, mert eddig megjött a gyógyszer miatt és kb 16-17 körüli a BMI-m tehát annyira nem durva. És szerintem nem lehetek terhes, nem emlékszem rá, hogy lett volna a hónapban valami maximum a legelején, de a gyógyszer melmett is mindig megszakítjuk, nem sok esélyt látok a terhességre.
2020. márc. 3. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszer nélkül nem jött meg neki akkor nem lehet terhes
2020. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!