Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mennyire pontosan tartjátok...

Ti mennyire pontosan tartjátok be az éves rákszűrés időpontját?

Figyelt kérdés

Márciusban voltam az elmúlt 2 évben rákszűrésen. Persze nem napra pontosan mentem, de március végén.

Viszont nekem nem lesz alkalmas ez a hónap, teljesen be vagyok táblázva. A 19-e jó lett volna, de látom az előjegyzést, hogy betelt az összes időpont aznap.

Április elején lenne szabad időpont, de akkor fog megjönni, aztán májusig megint nem lesz időm erre.

Szerintetek mennyire gond ha csak májusban tudnék vizsgálatra menni? Szerettem volna hamarabb letudni, de nem jön össze.

Panaszom nincs, csak fogamzásgátlót szedek, nehogy ne kapjak receptet emiatt. Bár ha megyek receptért, nem is szokott tőlem semmit kérni az asszisztens.

Ti mennyire pontosan tartjátok be az egy évet?


2020. márc. 4. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond, nem is kötelező a vizsgálat. Magad miatt csináltatod!
2020. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Évente elszoktam menni, de nem napra pontosan ugyanakkor mint egy évvel ezelőtt voltam.

Tavaly januárban voltam utoljára most március végén fogok menni.

2020. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért valamennyire kötelezőnek gondolom, hiszen ha gond van, időben észreveszik legalább.


Akkor rendben van. Remélem májusban összejön. Köszi nektek :)

2020. márc. 4. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy-két hónap eltéréssel, ahogy ráérek, időpontot kapok. Eddig másfél év volt a legnagyobb kihagyás, akkor pont nem szedtem fogamzásgátlót, de a kutyát nem érdekelte, mikor voltam utoljára.
2020. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
A 3. gyerekem születése óta nem voltam nőgyógyásznál. Még a 6 hetes kontrollon sem. Ennek 16 éve. Nyilván nem követendő példa, de a kutya nem nyaggatott miatta.
2020. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!