Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tunetmentes lehet egy bakteria...

Tunetmentes lehet egy bakterialis fertozes?

Figyelt kérdés

Rakszuresen voltam, es az eredmenyben az all, hogy bakterialis fertozest mutattak ki. Nincs reszletezve, valoszinu jovoheten megyek vissza az orvoshoz, hogy elmondja pontosan mi az. Viszont en azt nem ertem, hogy hogy lehet baci, ha az eg vilagon semmi tumetem nincs. Se szag, se masmilyen vagy tobb folyas, se semmi. Letezhet ilyen? Meg sosem volt bacis fertozesem, de en mindig ugy tudtam, hogy az egyertelmu es nagyon kellemetlen tunetekkel jar.

Valaki volt hasonlo cipoben?



2020. febr. 15. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meglehet, jo az immunitasod.
2020. febr. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy mióta áll fenn a fertőzés. Ha friss,akkor lehet tünetmentes.
2020. febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tobb mint 3 hete volt a rakszures. Azota sincs tunetem.
2020. febr. 15. 16:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Várjunk csak! Az van odaírva,hogy bakteriális fertőzés,vagy az,hogy vegyes baktérium flóra?
2020. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyiksem pont igy, kulfoldon elek, annyi van rajta, hogy bakterium kimutathato, es gyulladas. Tegnap kaptam meg az eredmenyt, a recepcios adja oda, tehat orvossal meg nem tudtam beszelni.
2020. febr. 15. 22:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem,mert a hüvely nem steril. és ha a leleten az áll,hogy vegyes baktériumflóra,akkor az teljesen normális. Itthon sokszor látható így a leleteken és az ilyeneket nem is szokták kezelni.
2020. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de mivel ott van a gyulladas is, egyik kovetkezik a masikbol logikusan szerintem. Remelem eljutok holnap a dokihoz, mert nem hagy nyugodni. 3 eve volt HPV-m, az szepen elmult, negativ volt egy eve is minden. De most ez zavar azert, hogy mitol van.
2020. febr. 16. 13:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok én is,hogy milyen baktérium. Lehet,hülye kérdés,de ha kitörlöd magad,akkor elölről hátrafelé teszed, vagy fordítva?
2020. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaj 😀

38 eves ketgyerekes anyuka vagyok, tisztaban vagyok vele, hogy nem hatulrol elore torlunk 😀


De a kerdes logikus, en is feltettem volna a helyedben 🙂

2020. febr. 16. 15:40
 10/12 anonim ***** válasza:
OKÉ! Ne haragudj,de meglepődnél,ha tudnád,hogy milyen sokan nem így csinálják!
2020. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!