Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valami nemi betegség?

Ez valami nemi betegség?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam egy Shisha bárban, magától értetődően vizipipáztunk. Volt ott egy srác, akit látásból ismertem csak, nagyon egymásra hangoldódtunk, elkezdtünk csókolózni. Csókon kívül nem történt más, de szombat reggel, mikor felébredtem, egy elég erős torokfájásom volt. Vasárnap reggel egy furcsa, fájó érzés jelent meg a nyelvemen. Látszólag akkor még nem volt ott semmi, estére viszont egy kis pukli szerű valami alakult ki. A nyelevem legszélén van, ha hozzáér a fogamhoz, egy kifejezetten erős fájdalmat érzek és már a pukli is nőtt. Emellett ma reggel annyira szédültem, hányingerem volt, hogy nem tudtam munkába menni.


Soha nem történt ilyen velem, fogalmam sincs mi ez.


2020. márc. 9. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, egy csomó kórokozót el lehet így kapni. Vizsgáltasd ki.
2020. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Eléggé nagy esély van rá,hogy elkaptál valamit a csávótól. Menj el szájsebészetre mielőbb,amíg nem megy rá a torkodra. Csúnya vége is lehet ennek ha halogatod. Legközelebb okosabban! Ne cserélj nyálat mindenkivel akit látásból ismersz..
2020. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mononukleózis (csókbetegség) gyanús a dolog. Menj háziorvoshoz!
2020. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de lehet még aphta és számos más kór, hiszen csókolózás közben a teljes száj baktériumflóra cserélődik akár 20ml nyállal együtt.
2020. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet nagyon hülye kérdés, de nem lehet a vizipipázástól? Mert a sráccal sikerült beszélnem azóta, neki semmi baja nincs, nem is volt soha ilyen jellegű betegsége.
2020. márc. 9. 22:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Most néztem, egy szép kis afta alakult ki a nyelvemen. Kezd egyre romolni az állapotom is..
2020. márc. 10. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!