Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan visszatérő...

Folyamatosan visszatérő hüvelygombából valakinek sikerült teljesen kigyógyulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rengeteg kérdés van ebben a témában,tudom. Az én kérdésem viszont az lenne,hogy sikerült-e valakinek kigyógyulni ebből a kínszenvedésből?


Nálam az a helyzet,hogy hosszabb-rövidebb idő után újra előjön,de inkább rövidebb időn belül. Természetesen voltam nőgyógyásznál többször is,a páromat is kezelte gyógyszerrel,krémmel. Nekem ami a leginkább bevált eddig az a Macmiror hüvelykapszula... Egy darabig szépen elvagyok vele,de kb másfél-1 hónap múlva újra előjön a probléma,és ez már nagyon idegesít. Nem szedek fogamzásgátlót,az étkezésen tudtam nyilván változtatni,egyáltalán nem iszom cukros italokat,jóval kevesebb édességet eszem,szedek jelenleg C és D vitamint,valamilyen vitamint egyébként mindig. Tampont használok,az OB-ről váltottam Ellen tamponra,az Ellen termékeknek használom az intim spray-t is,de teljesen tanácstalan vagyok. Tejtermékeket imádom,de arról is lemondtam már.

Valakinek van valamilyen tippje,hogy ezeken kívül mit lehet még tenni?

Babatervezés előtt vagyunk,attól tartok,hogy akkor is gond lesz ezzel a dologgal.

Úszni,fürdőbe nem járok egyébként. Fehérneműt magas hőfokon mosom,és odafigyelek,hogy pamut legyen.


Nagyon köszönöm a válaszokat!

28N


2020. márc. 10. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A babatervezés helyett menj el végre egy pszichológushoz. Addig is keress rá arra, hogy "szomatizáció". Amíg azt a témát nem teszed helyre magadban - szex, nőiség, anyaság, anyahiány, szoptatás, elfogadás, törődés, férfiak stb. - addig a hüvelygomba meg fog maradni, bármit is teszel ellene.


By the way: volt valaki a családoidban, aki mellrákban vagy "női" rákban halt meg? Jó volna ezt is kivesézni a szakival.

2020. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor múlt el végleg (kb 4 éve és azóta nem is volt) amikor orvost váltottam és ő végre a páromat is kezelte és ő is kapott krémet+tablettát (ugyanígy én is, csak én kúpot).

Ez mellett a kezelés közben és a kezelés után is mindent lecseréltem (ágynemű, törölköző). Wc-t lefertőtlenítettem. Ezt mind azért mert ezeken is megmaradhat és akkor ugyanúgy visszakapod.

Igyekeztem kerülni a cukros dolgokat.

Hallottam már olyant is hogy ezek az intim tusfürdők is eléggé felborítják a dolgokat de ez nem tudom hogy mennyire igaz.

Remélem mondtam valami újat is és segít :D

22/L

2020. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ki kellene vezetni a nehézfémeket a szervezetedből,átállítani a táplálkozásodat drasztikusan.

Menj el ide egy mérésre: matrixdrops.com.

Én nekem is ez volt ami neked...igen. Teljesen meggyógyultam.

2020. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, szedsz fogamzásgátlót? Nekem akkor volt ugyanez, amikor szedtem, az ötödik évben egyszer csak elkaptam egy gombás fertőzést, és onnantól havonta kijött. Ugyanígy a Macmiror kigyógyított, de két hét múlva kezdődött elölről. Amikor az utolsó szem fogamzásgátlót beszedtem, két napra rá elmúlt, de úgy, hogy gyógyszer nélkül magától, és azóta se jött viszza, pedig már egy éve nem szedem.
2020. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj, elnézést, most olvasom, hogy nem szedsz fogamzásgátlót.

Akkor viszont nézess hormonpanelt. Nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy ha ösztrogéndomináns valaki, akkor alakulhat így a hüvely ph-ja. Menj endokrinológushoz szerintem.

2020. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nem volt a családban melldaganatos beteg,egyébként járok évente emlő ultrahang diagnosztikára. Most voltam pont egy hete.


Utolsó,neked is nagyon köszönöm! Erre rá fogok kérdezni.

2020. márc. 10. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A tampontól is lehet
2020. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!