Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lábzsibbadás fogamzásgátlótól?

Lábzsibbadás fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 2-3 éve megpróbáltam elkezdeni a fogamzásgátló szedését, de a második vagy a harmadik napon elkezdtek fájni a lábaim. Kicsit beparáztam, be mentünk az ügyeletre és mondták, hogy hagyjam abba a szedését de nincs trombózisom...Most megpróbáltam egy másik fajtát, nődokival vérképet is néztünk és minden oké volt. Egy hete szedem, megint ugyanúgy nekiállt fájni a lábam, de most csak az egyik. Időnként mozgástól, néha pihentetéstől elmúlik. Gondolom, hogy nincs trombózisom, mert akkor bedagadna. Mitől lehet ez? Már egy hete fáj, azt hittem elmúlik majd. 24L


Köszi!



2020. márc. 10. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Előtte még soha nem szedtem. Hozzátenném.
2020. márc. 10. 13:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a munkád ? Nekem az álló munka miatt sosem fájt

De az álló munka plusz gyógyszer kombinációja ..brutal volt

2020. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még ha nincs is trombózis, de az előjele lehet.
2020. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ülőmunkát végzek, munka után sem mozgok túl sokat, sőt. Lehet attól van? :o Esetleg ha mozognék akkor segítene?
2020. márc. 10. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedném a helyedben. A tested jelzi, hogy valami nem stimmel.
2020. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!