Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet nőgyógyászati probléma?

Lehet nőgyógyászati probléma?

Figyelt kérdés
Anyukám már többször szenvedett ettől a 'betegségtől', ami abból áll, hogy 2-3 havonta nem bír felkelni sem, mert a vizeletében genny és 'homok' van. Cifran nevű gyulladáscsökkentőt szedett, de már az sem használ neki. Hónap vége van, egy fillérünk sincs, faluban lakunk, csak a szomszéd városban van normális orvosi rendelés, és még buszjegyre sincs pénzünk. Többször megloptam a testvéremet, hogy legyen pénz a legalapvetőbb élelmiszerekre. Anyukám lelkileg sincs túl jól, és már több, mint 1 hete tart nála ez a véres, gennyes vizelés. Mivel lehetne elérni, hogy nagyon sokat pisiljen egyszerre? Alkoholmentes sört iszogatott eddig, az még úgy ahogy meg is hajtotta, kevésbé fájdalmasan pisilt, de most, hogy se gyógyszer, se pénz, nem tudjuk, mit tegyünk. 57 éves. Húgyúti, vagy vesebaj? Esetleg lehet valami nőgyógyászati probléma?
2010. júl. 25. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?menj el dolgozni,ahol gyorsan fizetnek!
2010. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vesekő/homok?
2010. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Igen, én is vesekőre gyanakszom, mert sokat utazott, és rázós úton, + emelt nehezet, szóval talán egy picit morzsolódott a kő. Hasi ultrahangra kellene mennie, de nincs rá pénzünk, hogy elutazzunk a kórházba..
2010. júl. 25. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
hívjatok mentőt
2010. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy lavór kellemesen forró kamillateás vízbe egy evőkanál sót kell tenni és addig ülni benne, míg el nem hűl.Fájdalomcsillapító hatása is van és a vizelési ingert is kiváltja.Vigyázz a hőfokra, a kezünk többet bír,nehogy égés legyen, a könyököddel kell megnézni a víz melegségét.
2010. júl. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!