Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati probléma? Help PLS!

Nőgyógyászati probléma? Help PLS!

Figyelt kérdés
Szóval következő a helyzet! Kb 5 éve szedek fog.gátlót, lindynette 30-at, kb azóta van szexuális életem! A megszokott, hogy a menzeszem kedden hajnalba jön, és szombatig tart! Kivéve az utolsó két alkalommal, azóta alig-alig vérzek, már szerdán véget ér, csütörtökön már semmi nincs, esetleg később kis barna folyás! Csináltam 2 tesztet is 2 hét eltéréssel, mind a 2 negatív lett! Kezdjek aggódni, vagy ez teljesen normális? Mitől lehet hogy nagyon kicsit vérzek mostanában? Köszönöm a segítséget!!
2011. jún. 17. 13:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Az kimaradt ha lényeges, hogy 22 vagyok!
2011. jún. 17. 13:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán kezd elege lenni a szervezetednek a hormonokból.
2011. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, Lindynettől, abba is hagytam inkább.
2011. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki szoktak hagyni egy jó pár hónapot (évet, nem tudom??). Vagy átállítják más fajtára, mert egy idő után hozzászokik a szervezet. Régen szedtem fogamzásgátlót...
2011. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy évet legalább érdemes kihagyni. Én anno pár hónapot hagytam ki, de totál összezavarodott a szervezetem, nagyon durván pattanásos lettem, meg ilyenek.
2011. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legalább pár hónapra abba kellene hagynod, mielőtt teljesen elvékonyítja a nyálkahártyád. 5 év után már legalább egy fél éves szünet időszerű lenne. Ha a fél év alatt helyreáll a vérzésed, akkor utána újrakezdheted.
2011. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Korábban má kérdeztem erről a gyógyszerről, és akkor azt mondták itt nekem, hogy ezeket a mai gyógyszereket nem kell kihagyni mert nem akkora a hormontartalmuk! Csak ez lehet a hiba? Úgy értem terhes még nem lettem, mégis ezt okozza hogy nem vérzek?
2011. jún. 17. 15:06
 8/10 anonim ***** válasza:
szívem, ne a Gyk-en kapott válaszokból cselekedj...
2011. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na igen, de kíváncsi vagyok volt-e ilyen másnak is, ez egyszerűbb mint egyből dokihoz rohanni. Valószínű el fogok menni, de a hideg veríték kiráz tőle...
2011. jún. 17. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amiben nincsen egyetértés az orvosok között. Ez pl. egy olyan dolog. Az én dokim szerint (akiben megbízok) azt mondja, hogy bizony kell a szünet. A tabletta a peteérést kapcsolja ki. Ha hosszú ideig blokkolod a peteérést, akkor előfordulhat, hogy esetleg abbahagyásnál gondok lesznek. Ezért kell néha szünet, hogy helyreálljon a dolog, és meg lehessen nézni, hogy minden rendben van-e.


A vérzéshez pedig: A tabletta a méhnyálkahártyátt is elvékonytja. Ha túlságosan lecsökken a vérzés mennyisége, akkor nem árt picit pihentetni a szervezeted.


De felőlem azt csinálsz, amit akarsz. Csak leírtam a dokim véleményét.

2011. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!