Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos miatti hajhullás okai?

Pcos miatti hajhullás okai?

Figyelt kérdés
Igazából még nem jutottam el hormonvizsgálatra úgyanis több hónapra kaptam időpontot.. Viszont, a hajam nagyon hullik foltokban és ez kihat a közérzetemre is. :( mi tudna ezen segíteni? Hogy tudnám csillapítani? Minimális glutént és tejet fogyasztok, viszont hallottam olyat hogy volt aki elhagyta teljes mértékben és segített. Próbálok minimális szénhidrátot fogyasztani de nem mindig jön össze. :( kb 2 hete koffein sampont használok és 1hete forcapil hajvitamint szedek, kb 4-5 hónapja d és multi vitamin, valamint inofolic. Az lenne a kérdésem hogy míg nem jutok el a dokihoz, hogy tudnék ezen az állapoton segíteni? Valószínűnek tartom a magas DHT hormont.. Ezen hogy lehet csökkenteni.. Ha lehet? Nyilván más is állhat a háttérben, de erre gyanakszik a doki is. Sajnos ez egy velejárója.. :(

#hajhullás #PCOS #DHT hormon
2020. márc. 15. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha hormon okozza, akkor csak gyógyszerrel lehet kordában tartani.
2020. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!