Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok járt már így valaki?...

Lányok járt már így valaki? Pár csepp pisi mintha bement volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég vicces, sosem jártam még így talán :D Ma reggel elmentem pisilni, de sietősen mert dolgom volt. És ahogy ücsörögtem, heyezkedtem, egyszer csak éreztem hogy egy kevés valami folyik mondom mi a franc kimentem wc-re mert megijedtem vérzés lenne-e, de áttetsző víz szerű, tehát szerintem vizelet. Lehet ilyen attól, hogy úgymond nem pisiltem ki magam teljesen a wc-n? :D Sosem volt bajom vizelet visszatartással.



2020. márc. 23. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A medencefenék izomzatának jót tesznek a rendszeresen végzett Kegel gyakorlatok.
2020. márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy folyás volt az. Egyszer én is voltam hasonlóan. Ha jól emlékszem, 2 nap is volt egymás után ilyen érzésem. Aztán utána megszűnt. Gondolkodtam is rajta, ha vizelet lett volna, akkor éreznem kell az ingert, de nem éreztem semmit.
2020. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először én is gondolkoztam rajta, 13. napon vagyok a ciklusomban, peteérés körül lehet ilyen? Csak mert akkor szokott nekem lenni, de nem ilyen "vizes" hanem más állagú.
2020. márc. 23. 11:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Már semmi, átment olyan állagúvá, tuti hogy ovuláció lesz az (: kezdem érezni is picit a hasam oldalt..
2020. márc. 23. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!