Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel el lehet most menni...

Ezzel el lehet most menni ügyeletre?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a menstuaciom. Elég rossz a kozerzetem, gorcsol a hasam, az algoflex m nem használ. Pár éve már volt ilyen, akkor az ügyeleten kaptam egy injekciót. Most ez a vírus helyzet ellenére el lehet menni így ügyeletre?
2020. márc. 23. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én vagyok körzetben oda nem. Akik műtétre várnak és nem súlyos azokat is haza küldték. Hogy te menstruálsz itt nem érdekelné a kutyát se, oldd meg magadnak, nem életveszélyes dolog.

Remélem a ti körzetetekben nincs ilyen (vagy nem ebbe a körzetbe vagy). Remélem nemsokára jobb lesz, kitartást.

2020. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél be egy Aszpirint! Ez a görcsöt okozó hormon ellen hat. Meleg vizes zuhany is használhat, és igyál elég folyadékot. Jó melegen tartsd a derekadat. Ne menj ezzel most ügyeletre!
2020. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Most? Máskor se. Nekem endom van. Volt, hogy annyira fájt a hasam, hogy egyedül felkelni se tudtam, úgy öltöztettek fel anyukámék. Az ügyeleten meg szembe röhögött az asszisztens, hogy ezért fel mertem ébreszteni.
2020. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De akkor mit csinál az orvos? Ül és várja, hátha lesz egy koronás?
2020. márc. 23. 23:20
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok több gyógyszert bevenni, mert nem bírja a gyomrom :(
2020. márc. 23. 23:23
 6/17 anonim ***** válasza:
Meg kell indítani a vérzést meleggel, illetve az Aszpirinnal. Hidd el van gyakorlatom benne.
2020. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem csörögj rájuk és kérdezd meg fogadnak-e.


Nem a koronás a lényeg, hanem az, hogy ne üljön ott mindenki kis semmi problémákkal, ne legyen csoportosulás. Az esti és a hétvégi ügyeletet alapból sokan rosszul használják és oda mennek mert akkor érnek rá, miközben régóta fennáll a panaszuk.

2020. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Nekem köldöksérv műtétem lett volna, ráadásul úgy hogy mivel nem Magyarországon lakom, tehát nem keveset kellett volna fizetnem ezért elsőbbséget élveztem, mégis azt mondta legalább 2 hónap mire egyáltalán új időpontot tud adni. A határzártól eltekintve!
2020. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak így ha nem alszom, nem tudok menni dolgozni, és nálunk most dől el a héten, hogy kit küldenek fizetetlenre.
2020. márc. 23. 23:40
 10/17 anonim ***** válasza:
Melegvizes palack, vagy van ilyen mikróban melegíthető párna, az is jó, hogy ha megnyújtod egy kicsit a kis medencéd, vagy ha a derekad köré tekersz egy valami pokrócot. a lényeg, hogy tartsd melegen.
2020. márc. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!