Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kutyaharapással kórházba kell...

Kutyaharapással kórházba kell rögtön menni vagy városi ügyeletre? Sos sürgős 3-4 centis seb 2db egy vérzett ki másik nem

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet. Kitisztítják a sebet rendesen. Vigyétek a kutya oltási könyvét vagy annak másolatát.
2019. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
SBO azonnal. Antibiotikumot kell kapnod és nagyon odafigyelni, hogy sterilen tartsd. A kutya oltási könyve ha elérhető vigyétek magatokkal.
2019. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, hat kb 15 perc alatt kizavartak. Kaptam egy sebkotozest ossze se vartak. Tetanus se semmi nem volt. Lehet megyek holnap mag uton mashova.
2019. júl. 28. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Idióták. A kutyaharapásnak saját protokollja van. Tudom, mert ismerőst tavaly mart össze egy kutya. Őt mondjuk műteni is kellett, de ez antibiotikum szempontjából lényegtelen. Első volt, akit behívtak, pedig akkor még nem látták a sebet.
2019. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Harapott sebet nem szabad összevarni. Milyen mély a seb?
2019. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
De hát a kutya az ember legjobb barátja...ezt nem értem.
2019. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!