Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás mellé tárulhat derék...

Felfázás mellé tárulhat derék (vese? ) fájdalom?

Figyelt kérdés
Pár napja felfáztam és fáj a derekam (vesem?) Es nem tudom hogy a felfázás miatt fajhat e.. sajnos egy orvosi rendelo se dolgozik a virus miatt :( ezert gyogyteakkal kezelem magam...
2020. márc. 24. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán, hát persze!
2020. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze. Ha nem kezelik antibiotikummal, akkor általában rámegy a vesére.
2020. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen lehet,nekem már jó párszor volt. Csak az antibiotikum segített. Gyógytea önmagában nem. Úgyhogy próbálj legalább beszélni a házi orvosoddal telefonon. Hátha így is felírja az antibiotikumot
2020. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tőzegáfonya kapszulát vegyél, az a legjobb felfázásra.
2020. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Holnap megpróbálkozok bejelentkezni egy magánklinikára hátha vállalnak. Egyébként ez mar nagyon sulyos? Eléggé beparáztam
2020. márc. 24. 21:56
 6/12 A kérdező kommentje:
Urológushoz forduljak vizeletmintára?
2020. márc. 24. 22:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Sikerült valamit intézni? Ha már a veséd is fáj azt jelenti felszállt a fertőzés a hólyagodból. Mindenképp antibiotikum kell
2020. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Holnap reggel viszem a vizeletmintát.
2020. márc. 25. 20:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyors gyógyulást,minden jót
2020. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma elvittem a mintát,hétfőre lesz meg az eredmény ez a káosz miatt. Addig is írt ki antibiotikumot hogy ne legyen rosszabb az állapotom. Mondta az orvos is hogy már ránézésre is látszik hogy valami nem oké,szerinte gyulladás lehet de majd az eredmény kimutatja ugye. Majd írok az eredményről is ,hátha valaki haslnló cipőben jár és rátalál a kérdésemre :)
2020. márc. 26. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!