Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a sárgás folyás...

Mit tegyek a sárgás folyás ellen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már elég régóta van sajnos sárgás folyásom, aminek van egy kis szaga is és már próbáltam rá vény nélküli Idelyn Beliema Effectet, Lactofeel hüvelygélt, és persze nőgyógyász által felírt kúpokat is, de csak rövid javuló tendenciát mutattak, majd visszatért újra a folyás. A menstruációmmal nincs semmi gond és nem élek szexuális életet, valamint semmi diszkomfort érzésem nincs lent.

Valakinek van valami ötlete, hogy hogy lehetne elmúlasztani? :/ Félek, hogy valami komolyabb gondom lenne belőle.

20/L


2020. márc. 24. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 20/L vagyok. Én velem is ez van egy jó ideje. Nekem hüvelygomba után jött elő és azóta megmaradt. Régebben még erős szaga is volt de már nem.voltam orvosnál vele a gombára adott kúpot majd később visszamentem de azt mondta ez normális. A hüvelynek van egy bizonyos pH értéke ami attól is függ mit eszel. Nekem a sok zuhanyozás és az ultra vékony betét segített mert a folyás minden bugyim kiette.
2020. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 És akkor most nem használsz rá semmi gélt vagy kúpot már, csak együtt élsz vele?

Én is már egy ideje minden nap rakok be tisztasági betétet, mert más megoldást nem találtam.

2020. márc. 24. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a Betadine hüvelykúpot. Utána ugyanúgy kell a hüvelyflóra helyreállító.
2020. márc. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Betadine hüvelykúpot próbáltam, de nagyon csípett vagy 1 óráig utána, szóval többet nem mertem belőle használni.
2020. márc. 25. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nem, már nem használok semmit de írtam hogy egy idő múlva el is múlt szagilag is meg nem lett olyan erős folyásom sem. Most is van de amikor megtehetem akkor vagy bugyit cserélek vagy elmegyek letusolni. Mellesleg ez a fehérnemű végett is lehet. Mivel odalent is szellőznie kell! Lehet rosszul szellőzik.
2020. márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!