Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegseg lehet?

Milyen betegseg lehet?

Figyelt kérdés

Mar egy par honapja problemaim vannak a vizelessel. Nem folyamatosan, csak neha-neha. Ilyenkor gyakrabban kell kimennem, tobbszor erzek vizelesi ingert ugy hogy elotte voltam wcn, illetve nem tudom teljesen kipisilni magam. Mikor a nagy resze kiment, meg utana erzem hogy lenne, viszont csak kis adagokban tudom kipisilni es akkor sem az osszeset. Volt hogy percekig ultem es meg mindig volt. Ezen kivul ebredesnel (ez mar rendszeres) neha vagy nem erzem hogy pisilnem kell, vagy pedig fajdalmaim vannak, de nem is teljesen az alhasamban, hanem fentebb.

Volt mar valakivel hasonlo? Mi okozta?

Nagyon felek de csak majusra kaptam idopontot (urologia) viszont a korona virus miatt egyaltalan nem fogadnak most a korhazban es ha addigra sem javul a helyzet akkor nem tudom hova mehetnek vele...


2020. márc. 26. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívd fel a háziorvosod. Húgyúti fertőzésed van valószínűleg, antibiotikum kell.

És szedj tőzegáfonyát. De ez csak étrendkiegészítő, nem gyógyulsz meg tőle.

2020. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!