Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vöröses haj, fehér bőr, zöld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vöröses haj, fehér bőr, zöld szem, szeplők, kisebb pattanások?

Figyelt kérdés

Mennyi így az esélyem a fiúknál?

(Egyébként nem vagyok kövér, és állítólag az arcom sem olyan csúnya.


2010. nov. 4. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
rakj fel képet!
2010. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

a vörös haj és zöld szem nagyon jól mutat együtt sztem :)

de rakj fel egy képet és megmondjuk :)

2010. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nan jó lehet, a pattanásokkal meg ne foglalkozz elmúlik, meg van ilyen-olyan kencefice ami segít, de ha felteszel vmi szép képet akk még lehet h szerelmes is leszek beléd:):$
2010. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A Rémálom az Elm utcában című filmben lehetnél Freddy Krüeger társa.
2010. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nálam a vörös haj kizáró ok. de biztos van akinek tetszik.
2010. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%

Igen a vörös haj nálam is alapból kizáró ok választásnál. sosem volt és nem is lesz ilyen hajszínű b.nőm.....


Ésss akkor mindjárt felteszi valaki megint a kérdést majd, hogy "fiúk nálatok számít egy lánynál hogy milyen a haja"

2010. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Vörös haj kizáró ok? Ne már, azt sem tudjátok, milyen árnyalatról van szó... amúgy én is vörös vagyok (elég sötét árnyalat), zöld szemű, és úgy vettem észre hogy tetszik a pasiknak. :)
2010. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ÚÚÚrristen én mindent megtennék, hogy olyan lehessek, mint te (vörös haj, zöld szem, szeplők)!! Mindig is ilyen voltam álmaimban, de sajnos szőke vagyok és kék szemű +o(

Egyébként szerintem a pasik a különlegességre buknak, és te csajszi, az vagy ;)

De tegyél fel képet :DDD


16/L

2010. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért kizáró ok nektek a vöröshaj?Én nagyon szivesen lennék eggyel;D Vörös hajam van nagy barna szemekkel és nincs szeplőm ja és 18f:Dtapadnak is a csajok
2010. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hagy döntsük már el mi hogy mi tetszik nekünk és mi nem jó?
2010. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!